Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 136
Я повторююся ще раз і ще раз : поки тренер воротарів Михайлов, ми будемо втрачати очки на рівному місці. І Бущану, і Бойку потрібен тренер, який буде їх чомусь вчити. Михайлов це є днище. Він не розвинув жодного кіпера, а натомість всіх загробив. Сподіваюся Циган швидко поставить все на місця.
Показать ответы
bora, соглашусь. Не знаю какие методики Михайлов применяет, но он и в бытность игрока он не был таким уж основным кипером - насколько я помню, его очень быстро на лавку усадил Виктор Чанов. И было это уже 35 лет назад. Чему он может научить современного вратаря?.. И что имеем - ни игры на выходах, ни умения руководить обороной, теперь и издали пускаем.
bora, а СаНо не его? Но согласен пора на пенсию.
Dynamic, тут, хлопчику, ти трохи в штангу заїхав...бо тобі ніхто не дозволяв звертатися на ти. Ну але то питання твого виховання. Раз ти вже так про експертизу, то давай поїхали по твоїх запитаннях:
1. Про керованість: так, вона абсолютно некерована, не навчена і безграмотна. До 4-ої хвилини ми могли пропустити вже тричі. Нам просто пощастило. А ще я бачив матч проти Ворскли, де нас так само возили, особливо в лругому таймі. Чи може ти керованістю назвеш рухи гравців при голі Ворскли, чи першому Супряги? Гол Супряги це копія голу Карпатам тиждень тому. Це свідчить про те, що вони ще й ігри суперників не розбирають;
2. Матч ми програли у рівних складах;
3. Так! Несвоєчасність. Кусок гівна-1 почав нас сильно пресувати з 52-53 хвилини. Всі голи прийшли з нашого правого флангу оборони. Ми почали дуже сильно просідати в опорній зоні, що і не дивно, бо там був тільки Капітан і розчинений Шепєлєв. Тому, якщо б я був тренером, то я б руйнував плацдарм для розгортання/планування атак суперника і намагався б нівелювати тиск на правому фланзі оборони. Я б провів дві заміни: Кендзьору і Шепєлєва на Кадірі та Дуелунна(Шапу)з перестановкою Караваєва в оборону. Окремий абсурд це заміна Русина при рівних складах. Яка була в цьому необхідність?
4. Інформація про зіркового руденького хлопчика неодноразово публікувалася в блогах вболівальників Динамо. Ці вболівальники їздили на збори в Туреччину і провели там з командою близько тижня. Це інформація зсередини команди.
Показать ответы
bora, як і з ким спілкуватись - вирішувати мені! А не, як в тебе, з дозволу твого власникаІ точно не таке істеричне чучело буде мені вказувати!
І безпідствно ображати моє Динамо, не дам нікому! Тим більше такому рижому гівну як ти!
Я був прихильником призначення Олексія Михайличенка. Проте, я визнаю, що помилився. ОМ найбільш інтелектуальний і освічений серед усіх тренерів Динамо, але напевне 15 років простою дають своє. Коли осінь ще можна було списати на абсолютного тренерського імпотента Хацкєвіча, то зараз виправдань нема. Абсолютно некерована команда, відсутність побудови гри в захисті, несвоєчасність замін і прийняття рішень - це те що видно на поверхні. А під поверхнею проблеми з дисципліною. Циганков вкотре не тренується на зборах через вигадані травми...і т.д.
Чекати кінця сезону сенсу нема. Потрібно відпустити тренерський штаб. Особливо, на постріл артилерії, я б не підпускав до бази тренера воротарів Михайлова. Він не виховав жодного воротаря за 20 років. СаШо був унікальним і не є його вихованцем.
Але звільнення штабу має сенс лише у випадку дійсно запрошення професіоналів. Нові тренери будуть мати час до літа, щоб зрозуміти хто моде бути корисний команді. А влітку вже провести повноцінну підготовку. А так чекати до провалу Михайличенка в кваліфікації ЛЧ (і то якщо вона буде), потім його звільнити, знову бардак вересень-жовтень....це дорога в нікуди. І винен у всьому тому тільки Ігор Михайлович і ніхто більше.
Показать ответы
bora, некерована (в 10-х грати з 4 хвилини)? Несвоєчасність замін( Щоб ти казав, забий Циганков з подачі Де Пени одразу після подвійної заміни)? Проблеми з дисципліною(це тут до чого)? Циганков не тренується через вигадані травми (в тебе маразм чи параноя?) де підтвердження???
bora, про інтелект і освіту,щось нове,просвітіть будь ласка.
The Cure, це маячня!!! Перемога Мальме і ми вилітаємо ! В регламенті Ліги Європи написано, що за однакової кількості очок в групі, місце визначають за наступними критеріями: а) більша кількість очок МІЖ СОБОЮ; б) Краша різниця між собою; в) більша кількість голів між собою; г) більша кількість голів на виїзді; і лише п'чтий показник ЗАГАЛЬНА різниця голів.
Ми Копенгагену програємо по голах на виїзді у випалку перемоги Мальме. У випадку нічиєї скандивававів між собою, навіть з рахунком 25:25, ми випередимо Мальме за рахунок 3 голів забитих на виїзді. Звісно ж, за умови перемоги над Лугано навіть з мінімальним рахунком.
Показать ответы
bora, голов на выезде между собой, а не вообще за весь турнир)
bora, мы с копенгагеном сыграли два раза по 1-1, как мы можем им проигрывать в голах на выезде? ) единственный вариант когда ДК не выходит, это победа ДК с разницей не более чем в один мяч и ничьс=я между скандинавами начиная от 3-3 и выше. во всех остальных случаях при победе ДК оно проходит. При победе с разницей в 2 гола проходит в любом случае, как бы ни сыграли скандинавы
The Cure, цього недостатньо. Якщо Мальме обігає Копенгаген. ми вилітаємо за будь-яких розкладів.
Показать ответы
блин.. если Мальме обыграет Копенгаген, а мы выиграем у Лугано, то у ДК с Копенгагеном будет по 9 очков, личка ровная по 1-1, так что будет играть роль общая разница. Счас у Копенгагена +2 (при проигрыще будет минимум +1) У нас разница 0, при выигрыше будет как минимум +1. И голов у нас уже забито больше, так что мы проходим при всех раскладах (особенно если выиграем +2) не проходим только если скандинавы сыграют в ничью, причем крупную, смотрите таблицу
надо просто разницу сделать лучше чем у копенгагена, 2:0 вроде подходит, если правильно посчитал. Если же мальме побеждает, то любая победа подходит, хорошо хоть не 2:4 проиграли, тогда б эти скоты как на евро договорняк раскатали и ничего б не сделали мы. Так что все в наших руках все-равно. Вопрос сможем ли победить?
Та йдіть ви троє на хуй!
Показать ответы
Красава bora,
Шановні вболівальники Динамо Київ, не робіть поспішні висновки! Статистика на каналах Футбол це тема окрема. Особисто я пам'ятаю удари в Вербіча і Попова у рамку. Ми перебили кротовню по ударах 8:5. Біля наших воріт не було небезпечних моментів взагалі. Суддя не вилучив на другій хвилині Додо за навмисний удар суперника, що не володіє м'ячем. Покидьок у жовтій формі посадив на картки Попова і Шабанова вже до 15 хв. Заготовка по так званому "расизму" прозвучала за 5 секунд після вказівки судді. Цікаво, яке відношення до расизму має білий Тайсон???Це все була театральна постановка проти нашого улюбленого клубу. По грі Шахтар нічого не може протиставити Динамо. Ми мусимо розуміти, що нема у нас арендуполя, ворскли і тепер вже нажаль Карпат, які будуть грати чесно всі матчі чемпіонату. Але я з великою перпективою дивлюся вперед. Цей чемпіонат ми вже програли, але у наступних маємо всі шанси на золото. Вперед, Динамо!!!
Показать ответы
Погоджуюсь з усіма тезами, але жовта Попову була справедливою.
Він зачепив Тайсона ненавмисно, але завадив тому загрожувати нашим воротам.
Яке відношення до расизму має БІЛИЙ Тайсон? Хтось може це пояснити?
Показать ответы
bora, запитайте тих розумників, хто адресував Тайсону мавпячі вигуки.
bora, Значит, он себя белым не считает. Ему видней.
Відрубати палець, що збезчестив дружину Клейтона Шав'єра!
Показать ответы
bora, судя по девичьей психологии Тайсона, там он скорее языком отрабатывал :-)
Ця гра - нещасний випадок! Повний контроль і нічия. 200% пенальті, який не призначив суддя. За моїми підрахунками судді вкрали у Динамо вже 6 очків. Це дуже багато. ВАР критично необхідний нашому чемпіонату.
Показать ответы
bora, ВАР це добре, але ж гри немає!
Ничего не найдено.