Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 46
Григорий_тот самый, откуда такая уверенность у крота???
Показать ответы
Dynamic, у какого крота? А ты что не видишь что игры как не было так и нет? ЗА счет чего Лесик должен вдруг вывести команды в ЛЧ?
Bodivin, як гарно ти себе описало! Хоть тут правду визнало
Показать ответы
Dynamic, то ти вже визначишся, некондиційний, то я порохобот, чи виборець зеленського який себе описав?)) Ти що взагалі потєряний?))
Football forever, абсолютно вірно! Воно немає ані мозгів, ані гідності от і кидається на кожного в кого є своя думка.
Показать ответы
Dynamic, на жаль не в кожного, тебе обділено)) бо жодної думки ти тут не згенерував- стандартний набір зевиборця- тупість, хамство, балаболізм і не вміння відповідати за свої слова... та і дії по життю також))) лошарик, блін)
Bodivin, ахаха. Ще один доказ того, що Петра підтримують тільки такі "особливі" як ти! АХАХАХА!
Показать ответы
Dynamic, мої співчуття твоїм рідним) походу у них питань, хто в сім'ї не кондиція, не виникає))
Я тобі чітке питання задав- а ти з криком, мамо мене ображають почав кидатись какашками... походу ахахах не тільки бабушка твоя кричала, а і все село)))
Bodivin, який сенс щось доводити такому як ти? Тебе жалко... Не хочу ображати, щоб не виглядати як ти.
Показать ответы
Dynamic, дійсно, згоден з тобою, брехнею ти мені нічого не доведеш... тому сенсу в цьому не бачу... ти ж навіть жодного аргумента не можеш привезти - навіть як твій опонент- знаю які плюси зелупа зробила... а ти його прихильник це в речення звязати не можеш- от і хамиш, від свої немічності)))
Bodivin, він не мій і відмивати я його не збираюсь. Видно що ти за слова ніколи не відповідав, бо знов обзиваєш і принижуєш... На вулиці би вже зуби збирав
Показать ответы
Dynamic, згоден шановний, твої тобі поміг би зібрати...в торбинку))
Я читати вмію, і знаю про що Кепа писав. Я тобі задав питання- де факти що виборці Петра з випученими очима... ти ж почав лепетати за образи і т.д. і жодного факту не навів- висновок? -ти Балабол))) Удачки тобі в твоєму нелегкому житті )
Кепа, и я не "избиратель зеле.." как ты себе придумал во влажных местах!
Показать ответы
Dynamic, ты тоже "за нево не галасавал!"?))
Bodivin, образи, хамство, заздрість... Нічого нового...
Показать ответы
Dynamic, відколи це назвати бота ботом- є хамством і образою?)))) ааа забув... з 21 травня 2019 року... )))) Ну тоді згоден)) я тебе боте ботисько зараз сильно сильно ображаю))) І да- я заздрю- бо ти ж на зарплаті, а я безкоштовно з тебе ржу)))
Dynamic, ну всьо, всім відділом зайшли- замінусили ? Красавчики))) А то якась неповага ольгінська до Динамоманії.. лише два бота присилати, щей таких немічних))
П.С. І так ти жодного факту не назвав, а образ наговорив- типовий бидляк лише ротом з язиком працювати вміє... а коробочка... головна -то пустенька... Йди, тренуйся, на форуми ботаніків, з такою роботкою сімю не прогодуєш...
Bodivin, бот - це ти, адже крім образ і хамства нічого не вмієш і не знаєш! Твоя поведінка в стилі кремлівської пропаганди - ображати і погрожувати, перекручуючи факти і не бачачи очевидного!
Показать ответы
Dynamic, боте, який я факт перекрутив??? Ти свій балаболізм в сторону відклади. Ти не на форумі мамочок зешніка відстоююєш)) Факти де?- Нема- значить ти триндиш))) І де я тебе образив? Чи ти взагалі за свої слова не відповідаєш? Ти взагалі дієздатний? - це не образа- а підозра... бо то не дієздатні за свої слова не відповідають))
Bodivin, ще раз пересвідчуюсь, виборці петра - жальогідне бидло, яке крім хамства і образ нічого не вміє! А ти навчись читати спочатку!
Показать ответы
Dynamic,
1."с выпученными глазами" голосовали как-раз фанаты потроха! - це ти нікого не образив- образив- а отже неочікуй іншого у відповідь!
2. Де я сказав що я виборець Петра? Тобі мерещиться... розукмію- робота важка... зелю відмивати- то важко))) фейловиків взагалі важко відмивати... До речі- факти за які можна твого Зелупного похвалити- ти так і не привів- отже ти знову балабол))
Ничего не найдено.