3 травня 2023 14:00
5

Арбітр Балакін помилково не зарахував гол "Миная" у матчі з "Шахтарем"

В кінці першого тайму матчу 24-го туру УПЛ «Шахтар» - «Минай» номінальні гості забили гол, який помилково не зарахував головний арбітр Микола Балакін.

Після удару Дмитра Немчанінова м'яч, як видно на повторі, перетнув лінію воріт. Гол, однак, не було зараховано. «Шахтар» виграє 1:0 після першого тайму завдяки голу Траоре.

Балакін уапщє нє віновєн))
Все дуже просто вирішується, вар має бути кожному матчі упл.
Повний Капець, так з ДК працював наприклад з Дніпром.
Ах-ха-хах,якраз ми так всі і подумали,що помилково)).Може вже харе вважати народ за бидло,яке нічого не розуміє і мовчатиме.Кроти,ви це,в черговий раз,куплене тіпа чемпіонство,можете собі засунути в п'яту точку.А потім вийдете,якщо вийдете,на єврокубки і проср.те 0-6,як з Боруссією і Ман Сіті,чи 0-5,як з Інтером.Окрема тема арбітри і їхня продажність-гнати цю сволоту і заборонити судити пожиттєво на чолі з їхнім головним макаронніком,який знайшов добру кормушку у нас в Україні.Скільки вже можна мусолити цю тему,треба вводити відповідальність(написав вище) за тіпа помилки...