3 мая 2023 14:00
5

Арбитр Балакин ошибочно не засчитал гол "Миная" в матче с "Шахтером"

В конце первого тайма матча 24-го тура УПЛ «Шахтер» – «Минай» номинальные гости забили гол, ошибочно не засчитанный главным арбитром Николаем Балакиным.

После удара Дмитрия Немчанинова мяч, как видно на повторе, пересек линию ворот. Гол, однако, не был засчитан. «Шахтер» выигрывает 1:0 после первого тайма благодаря голу Траоре.

Балакін уапщє нє віновєн))
Все дуже просто вирішується, вар має бути кожному матчі упл.
Скрыть
Повний Капець, так з ДК працював наприклад з Дніпром.
Ах-ха-хах,якраз ми так всі і подумали,що помилково)).Може вже харе вважати народ за бидло,яке нічого не розуміє і мовчатиме.Кроти,ви це,в черговий раз,куплене тіпа чемпіонство,можете собі засунути в п'яту точку.А потім вийдете,якщо вийдете,на єврокубки і проср.те 0-6,як з Боруссією і Ман Сіті,чи 0-5,як з Інтером.Окрема тема арбітри і їхня продажність-гнати цю сволоту і заборонити судити пожиттєво на чолі з їхнім головним макаронніком,який знайшов добру кормушку у нас в Україні.Скільки вже можна мусолити цю тему,треба вводити відповідальність(написав вище) за тіпа помилки...