19 березня 2023 12:35
2

"Виклик Коноплянки до збірної України звучить як жарт": у Польщі їдко висміяли Євгена за провал із "Ракувом"

У суботу, 18 березня, у польському Екстраклясі відбулося українське дербі. Ракув із Владиславом Кочергіним приймав на своєму стадіоні Краковію Євгена Коноплянки.

Матч 25 туру чемпіонату Польщі завершився впевненою перемогою Ракува над Краковією з рахунком 4:1. Український півзахисник господарів Владислав Кочергін вийшов у стартовому складі та був замінений на 81-й хвилині.

А ось інший українець – вінгер Краковії Євген Коноплянка з'явився на полі на 66-й хвилині за рахунку 1:3.

Польське видання Dziennik Polski низько оцінило дії українця у цьому матчі. За свою гру Коноплянка отримав три бали.

«Якби його не було на полі, втратила б Краковія хоч щось? Відповідь однозначна – ні! Нещодавно його травмували, а тепер зіграв. Як сказав тренер Зеліньскі перед грою, це мала бути «таємна зброя». Цікаво…»

Також польські журналісти вражені тим, що Коноплянка отримав виклик до збірної України на матч відбору Євро-2024 проти Англії, який відбудеться у Лондоні 26 березня.

"У контексті того, як він грав останнім часом, його виклик до збірної України на матч проти Англії звучить як жарт".

Ракув посідає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Польщі, набравши 61 очко у 25-ти матчах. Краковія розташувалася на сьомому рядку, маючи у своєму активі 34 очки.

У поточному сезоні 26-річний Кочергін провів 35 матчів за Ракув, в яких забив дев'ять м'ячів і зробив трьох асистів.

33-річний Коноплянка у складі Краковії цього сезону відіграв 19 матчів, забив три м'ячі та зробив дві результативні передачі.

У нас в країні все так робиться, "по блату"
Великий "стратег" Русік думає інакше, нажаль...