14 лютого 2023 17:03
7

Блогер: "Якщо "Динамо" програє матч асистенту Хацкєвича, то це буде однією з найбільших невдач у новітній історії клубу"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки першого тайму у спарингу "Динамо" - "Пахтакор".

⁃ Попов вже на 1 хвилині не зміг підлаштуватися під м’яч, біда величезна, бо НІЧОГО з концентрацією увагу динамівських ЦЗ не змінилося від осені; занадто проста ситуація для браку на такому рівні

⁃ Дячук за 10 хвилин награв на повернення до оренди, занадто невпевнена гра в пас, що давно вже є його головною вразливістю, геть чисто викопаний Микита, бо в повітрі сильніший, ніж внизу

⁃ Яцик таке враження, що навмисно ховається від м’яча у складних ситуаціях на власній половині, коли команда намагається вийти із захисту, активнішим стає на чужій половині, наче зовсім інший гравець, бо наважується на рулетку у чужому штрафному; якось не помітно в нього відчуття пасової лінії в білд апі, наче поруч з м’ячем, але фізично йому віддати можливості немає, у випадку перехоплення він не встигне швидко втрутитися у відбір (горе-лишенько усіх півзахисників динамівської Академії після звільнення іспанців, бо не навчають геометрії гри в пас)

⁃ кияни добряче намучилися з тиском узбеків (уявляєте, як тупо це звучить?), але узбеки краще готові тиснути, ніж ми виходити з-під їх тиску

⁃ моментів з гри досі немає, лічені рази команда переходила на тривалі розіграші, Супряга сумував та нудьгував, бо і закидання зникли, як на початку зборів

⁃ пропущений гол - пісня, і це від команди, яку тренує...колишній асистент Хацкєвіча; сам Хацкєвіч вже певно вів би 4:0 або 5:0; нахіба Дячук поліз туди та дозволив себе так легко обіграти є загадкою, це спричинило втрату позицій та орієнтирів усіма, але потім згадую, що в оренді Максим вже з 10 хвилини матчу

⁃ враження гнітючі, бо команда і не грала у бий-біжи, як на початку зборів лонгболами, але ж і в позиційний напад із розіграшами команда теж не грала, якась відверта х**ня посередині, але і ні туди, і не сюди

⁃ якщо Динамо програє матч асистенту Хацкєвіча, то це буде однією з найбільших невдач у новітній історії клубу, на фоні яких 4-е місце в групі ЛЄ, то ще неабияке досягненя

Щоб там не писали,але команда при цигані деградує,факт.
Ні, це не невдача, а наявна демонстрація хто тренер, а хто фізрук. Поверніть Хаціолу взад ))) Гірше вже точно не буде. На жаль, це вже дно (((
Игорь, всього лише асистент Хациоли показав, що король то голий. Так звана "велич" та "геній" Луческу викрита та розвіяна остаточно. Дід своє пережив, його подальше знаходження в команді - лише подальша деградація колективу
Міша, не неси хрінь. Це всього навсього збори.
Ватель, он написал хрень на счет Хацкевича! Но то, что пишите вы, повторяется из года в год! И постоянно находятся люди, которые пишут, что это всего лишь сборы! И каждый год, уже в офиграх Динамо "доказывает", что какие сборы- такие и матчи! Или вы хотите сказать, что вот такая недоигра Динамо на сборах выльется в хорошую игру в оф. матчах?)
STN, так, можна погодитись, що хотілось би на зборах бачити кращі результати, а ще кращі в офіційних іграх, однак засмучуватися через товариські ігри, і бажати, щоб неодмінно в таких іграх всіх перемагали, це совеовий менталітет.
Можу вам нагадати, що збірна радянського союзу вважалась чемпіоном світу по перемогам в товариських матчах, і що це сильно їй допомогло?
А ще, товариські ігри збірною України часів Блохіна перед відбором до ЧС, багато Україна виграла тоді? Жодного матчу, а який ітог - Украіна вийшла а з групи з першого місця!
Ватель, давайте забудем (отбросим) предыдущие сборы и посмотрим на эти. Вы можете вспомнить, когда у нас на сборах были такие соперники? К слабым тут даже приставку нужно приделать "очень- очень".