17 січня 2022 23:44
9

"Чи готовий він прям завтра встати за станок замість Сидорчука?". Блогер - про півзахисника "Динамо" Володимира Бражка

Блогер Михайло Смоловий - про півзахисника "Динамо" Володимира Бражка.


- Володимир Бражко


Мене часто запитують про причини неповаги до працівників фізичної культури просоченим наскрізь порадницею. На прикладі Вови спробую в черговий раз показати мотивацію свого хейта.


Бражко, якщо брати суто модельно, мабуть, найбільш потенційно успішна заміна повільно старіючому Сидорчуку:


- великий, на відміну від Алібекова, наприклад, може поборотися

- володіє сильним ударом, точність, звичайно, часто підводить, але пенальті бити довіряють не просто так (4.39 / 90 ударів за матч в U19)

- ну, і в роботі з м'ячем на порядок сильніше того ж білого, якого якийсь час журналісти записували в перспективні


Чи готовий Вова прям завтра встати за станок замість капітана? Об'єктивно: скоріше ні, ніж так. Причина та ж, що і занапастила десятки інших цікавих вихованців Динамо в останні роки: його цілеспрямовано ніхто не готує до викликів і завдань основи. Він, як і багато інших хлопців ще з академії не стикається з тим, що потім грає основа. Замість цього він стикається з тим, з чим стикалися його наставники 100500 років тому на уроках фізкультури в школі. Звідси і уявлення про футбол формується застаріле...


Ще раз: модельно, виходячи з ігрових якостей, Вова найбільш збалансований вихованець академії на місце Сидорчука за останні багато-багато років. Але в ігровому процесі він не стикається з тим, з чим стикається Сидорчук. На пальцях:


- Сергій в нинішньому сезоні УПЛ приймає по 52.33 / 90 передачі, виконуючи 66.02 / 90

- Вова в чемпіонаті U19 приймає 35.96/90 (-16), виконуючи 53.33/90 (-13)


Очевидно, що хлопець не отримує належного імпульсу розвитку пасової гри, щоб в майбутньому переварити великий обсяг м'яча! Він грає в ключі, який відрізняється від принципів футболу діда.


Інший, ще більш кричущий показник:


- поки Сидорчук виконує всього 3.76 / 90 довгих передач в УПЛ

- Бражко у відповідності з прямою лінією Комуністичної партії пуляє по 10.42 / 90 в U19


Пояснювати треба або і так зрозуміло? "Швидкі фланги" не припускають від Бражко активної участі в дистрибуції:


- він або куля м'яч вперед сам

- або м'яч над його головою куля вперед ЦЗ


В U19 у Вови дуже маленький обсяг осмисленої дистрибуції, і йому ніде в іншому місці навчатися. Навіть Ротань воліє ставити в центрі поля хлопців з Шахтаря (навик контролю і пасової гри). А все ось звідси:


- 83.5% точності 19.1 / 90 пасів вперед у Сидорчука

- 66.7% точності 14.71 / 90 пасів вперед у Бражко


Якщо ви подивитеся на радар, то там мало відмінностей, що в дублі під керівництвом Мороза, що у Костюка в U19 той же профіль. У дублі точність передач вперед була вище, але пояснюється це легко: Вову ставили від потреби в центр оборония потрібен був хтось з навичками пасової гри починати атаки (в тому числі і довжелезними передачами вперед)


Сьогодні Сидорчук в УПЛ не просто людина, яка забирає м'яч. Це ще й другий за частотою (після Шапаренко) футболіст приймає важливі рішення з м'ячем: перемикання, просування або перезавантаження. Вова ж виносить горщики за партнерами:


- 10.42 / 90 відновлених володіння

- 5.72 / 90 перехоплень

- 11.95 / 90 дуелей в захисті (59% успішних)

- 61.3% виграних нейтральних єдиноборств


Бентежить історія з 2.96 / 90 фолами, але це не стільки проблеми гравця, скільки відсутність балансу у команди, де одна група футболістів тягне оборону, а атаку - інша. Поділ праці, так би мовити, якого майже немає у основи.


Загалом якось ось так. Є потенційно солідний футболіст, але навчається не там і не тому. Скоро 20. Можна було б сходити в оренду, але куди? У Ворсклу на ще менший обсяг пасової роботи? Нікуди. А потім такі, як Петраков кажуть: не треба сидіти, треба йти грати. Але куди?! Де в Україні сьогодні можна отримати ігровий процес хоча б віддалено схожий на динамівський? Ніде, ну, може у Йовичевича.


Ось тому я хейтил, хейчу і буду хейтить працівників фізичної культури, які живуть у своєму 1975-му, і не хочуть приймати факт, що за вікном 2022. А через них страждають такі талановиті хлопці, як Вова...


Буду радий, якщо у нього все вийде.


Але якщо з якоїсь причини щось піде не так, то не поспішайте гнобити хлопця: якість Футбольної освіти в нашій країні залишає бажати кращого, - написав Смоловий у своєму телеграм-каналі.

Могу сказать, сравнение еу некоректное-некоректное, как бы Сидорчук придя в динамо в аж 2013-м только-только у Хациолы (а до него был и Блохин и Ребров) начал играть в то что играет + - сейчас, до этого он игралскоре впрофиле ближе к Степаненко\Тимощуку, так что как бы вочто играл Сидорчук в свои 19-25 не будучи ведущим игрком мы прекрасно знаем. Другое дело что совремнем став капитаном, набравшись уйму опыта и спектр задач и навыков унего улучшился, так что говрить о том, что Бражко сечас не играет в тот футбол в котрый играет Сидорчук, как бы не совсем корректно даже потому, что и U-19 играет в несколько иной манере да и их сопернки неиграют там в такие автобусы на результат, ка киграютв УПЛ.... Главный вопрос в том, как и для любого молодго игрока сумеет ли Бражко престроиться от юношеского футбола на взрослый, получит ли досточно доверия и терпения ?
Сховати
Spasibo Dedu za Pobedu, проблема не в этом. Проблема в том , что у нас не готовят игроков , а готовят U-19 для побед в U-19. А кому они нужны эти победы.Они не стоят ОДНОГО воспитанного сразу , ну как Забарный.Но с защитниками легче.
Перевод очень плохой.
Сколько можно этого проплаченного кротовского урода публиковать на динамовском сайте???

Очередные высеры ( после последнего надо банить здесь пожизненно. Аааа, он же в телеге прячется, забыл... ) :

-------------------------------------------------------------------------------------
"Он, как и многие другие ребята ещё с академии не сталкивается с тем, что потом играет основа. Вместо этого он сталкивается с тем, с чем сталкивались его наставники 100500 лет назад на уроках физкультуры в школе. Отсюда и представление о футболе формируется устаревшее..."
-------------------------------------------------------------------------------------------
"- Бражко в соотвествии с прямой линией коммунистической партии пуляет по 10.42/90 в U19

Объяснять надо или и так понятно? Бей-беги и т.н. «быстрые фланги» не предполагают от Бражко активного участия в дистрибуции"
-------------------------------------------------------------------------------------------
"Если вы посмотрите на радар, то там мало отличий, что в дубле под руководством Мороза, что у Костюка в U19 тот же профиль."
--------------------------------------------------------------------------------------------
"Есть потенциально солидный футболист, но обучается не там и не тому."
--------------------------------------------------------------------------------------------
"А потом такие, как Петраков говорят: не надо сидеть, надо идти играть."
--------------------------------------------------------------------------------------------
"Вот потому я хейтил, хейчу и буду хейтить работников физической культуры, которые живут в своём 1975-м,"
--------------------------------------------------------------------------------------

У кого-то еще есть сомнения, что это кротячье отродье?
Сховати
old_fan, а можно конкретнее, с раскладкой, в чем не прав блогер? В том, что юниоры играют в отличный от первой команды футбол? Или в том, что футбол юниоров даже рядом не стоит с "современным" футболом!?
Насчет "проплаченного кротовского урода" - улыбнуло ))))
Сховати
Т.е. вы тоже того мнения, что Костюк учит ребят не тому, что надо?

Мол на западе они потом никому не нужны, патамучто не умеют овно катать а-ля Луческу)))

Ну вы ж не будете спорить, что в таких академиях как "Бавария", "Барселона", "Бенфика" учат тому, чему надо? Там умеют деньги считать в отличие от суркисов ( ну, им не обязательно - не свое и куры не клюют ).

А ребята Костюка эти славные академии на бую вертели как хотели)))

А ребят лучезарного в это же время позорно поимели 1:11 ...

Так может дело в тренеришке трусливом пенсионере? У которого Бущан больше всех распасовывает, а Кенжора постоянно пасует назад от чужой штрафной?

Оно понятно: возраст, хочется спокойствия... Ну все мы видит как пенсионеры ездят за рулем... Только накуа нам, болельщикам, это овнодрочилово???

А насчет 1975-го, надо просто поймать этого проплаченного крота и объяснить что такое 1975 и 1986 и кто такой Лобановский.
Сховати
old_fan,
"А ребята Костюка эти славные академии на бую вертели как хотели)))" - тут особо комментировать нечего. Как известно (и это не одно поколение) академии на уровне всех возрастов регулярно "вертят" соперников. Взять даже глобальные успехи наших юниоров - чемпионы мира, европы (2009 год кажется)... Но в итоге, считанные единицы играют в основе Динамо. При чем единицы лет так за 10. Так может проблема не в ГТ основной команды, а в том, во что они играют !? Ей богу... ну не учат в нашей академии современному футболу. "Принять-отдать" да, но вот умению играть - НЕТ!

old_fan, Физрук 1975 детектед) Так что не так сказано? Четко описана проблема нашего футбола: звезды Ю19 всераются в первом же матче даже с аутсайдерами УПЛ, ибо их жизнь к такому не готовила.
Сховати
The Trooper, абы шо ляпнуть и подлизнуть пастору? где когда и какая звезда u-19 это сделала ( даже повторять противно кротячьи слова )?

U-19 еще дают повод гордиться, в отличие от вашего крото-тренера с его румынским овно-хвутболом прошлого века.