2 грудня 2021 19:35
5

Британський World Soccer розпочав перевірку щодо неправдивої статті про "Динамо"

Згідно з нещодавно поширеною інформацією низки українських медіа, британське видання World Soccer, що належить медіахолдингу Kelsey Publishing Ltd., у випуску свого журналу за листопад 2021 року опублікувало статтю про нібито ухилення ФК «Динамо» від сплати податків. Цей матеріал, зокрема, містив неправдиву інформацію про заробітну плату футболіста ФК «Динамо» Артема Бєсєдіна.


ФК «Динамо» належно зреагував на відвертий наклеп та звернувся до видання й медіахолдингу з вимогою зупинити розповсюдження неправдивої інформації та спростувати оприлюднені дані, які не відповідають дійсності та завдають шкоди діловій репутації клубу. Ми надали британському виданню документи, які свідчать про те, що факти, викладені у статті, є фейками.


У відповідь Kelsey Publishing Ltd. повідомив ФК «Динамо» про видалення публікації з усіх онлайн-платформ, що здійснюють продаж випуску журналу. Також у британському медіа інформували нас про початок службової перевірки щодо інциденту.

Публікуємо електронний лист від Kelsey Publishing Ltd.:

Крім того, представники британського медіа запевнили, що після закінчення внутрішнього розслідування, нас повідомлять про його результати та вжиті заходи.

Вдячні британському виданню за оперативну реакцію, що відповідає високим стандартам журналістської етики у Великій Британії. Переконані, що внутрішнє розслідування Kelsey Publishing Ltd. підтвердить недостовірність опублікованої інформації.


Наразі ми вже встановили, що автором неправдивого матеріалу був зовсім не британський журналіст, а колишній співробітник ФК «Динамо» Олег Задерновський, який був звільнений у 2017 році. Тривалий час він безрезультатно намагався поновитися на посаді, а наразі має нове хобі – поширювати завідомо неправдиву інформацію про ФК «Динамо», використовуючи всі доступні інформаційні майданчики, що він вчергове зробив, опублікувавши зазначену вище неправдиву статтю.


Звертаємося до українських медіа, які поширили «сенсаційне британське розслідування», авторства звільненого співробітника нашого клубу, – просимо дотримуватися міжнародних журналістських стандартів та спростувати неправдиву інформацію тим способом, яким вона була поширена. На майбутнє радимо перевіряти факти, навіть, якщо джерело інформації здається надійним. А також наголошуємо – ФК «Динамо» відкритий до комунікації і готовий за запитом надати усю необхідну інформацію для об’єктивних і незалежних розслідувань.

Прежде чем это финансирование дойдет до пенсионеров, больниц, школ и др.действительно требуемых средств лиц, его зеленая команда разворует через строительство дорог, ковид и подобные статьи расходов. А с учетом работы в зеленом Офисе Президента 2-х русских кротов, то это финансирование еще оплачивает расходы ФСБ в Украине. Поэтому надо еще 10 раз подумать, на чьи нужды и в чьи карманы уходят наши налоги?!
А Британцам какое дело до?
Честно говоря, из этого опровержения совсем непонятно в чем недостоверность распространенной информации. Зарплату не платят через оффшоры? Зарплату платят в полном объеме только в Украине? Неправильно указана зарплата именно Беседина? Или ему одному платят в Украине?
На самом деле, это тема больная и очень специфическая. Многие спортсмены даже переезжают в другие страны жить, лишь платить налоги меньше или вообще не платить. Монако известное для этого место. Что уж там про клубы говорить. Все они коммерческие предприятия, в которых делают все, чтобы снизить расходы, это коню понятно.
Сховати
Балтача, видимо имеется ввиду что у налоговой страны , после многочисленных проверок , нет никаких вопросов к Динамо . То что законодательство Украины позволяет минимизировать/оптимизировать расходы с помощью офшоров не является виной клуба . Этим не брезгует пользоваться большинство крупного и не очень бизнеса в стране , не исключая её президентов
Сховати
tori4, "... с помощью офшоров не является виной клуба ... "

т.е. бизнес ведем среди нас, украинцев, в Украине, а налоги платить - фигу вам с маслом и сами финансируйте свое здравоохранение, свои добробаты... не является виной клуба... капец...