27 листопада 2021 15:56
31

"Минай" - "Динамо" 0:2. Циганков відкриває рахунок з пенальті, Шапаренко на доданих хвилинах ставить крапку

Фото - А. Лукацький, ФК "Динамо"

"Минай" - "Динамо" 0:2

"Минай": 1. Кучер - 89. Синьогуб, 19. Семенко, 25. Горін, 33. Гончар, 6. Петрусенко, 8. Хахльов, 7. Кулієв, 9. Білоног, 10. Ахмедзаде, 17. Книш

Запасні: 94. Пеньков, 52. Коваленко, 11. Селезньов, 90. Байдал, 77. Вишневський, 44. Матич, 99. Кобак, 3. Баґайоко, 23. Месхі

"Динамо": 1. Бущан - 94. Кендзьора, 25. Забарний, 13. Шабанов, 16. Миколенко - 5. Сидорчук, 10. Шапаренко, 29. Буяльський, 15. Циганков, 7. Вербич - 19. Гармаш
Запасні: 71. Бойко, 8. Шепелєв, 14. Де Пена, 18. Андрієвський, 20. Караваєв, 22. Вітінью, 34. Сирота, 73. Шкурін, 99. Антюх

"Минай" - "Динамо" ON-Line

Прев'ю

Сьогодні матчем проти "Миная" для "Динамо" офіційно стартує друге коло розіграшу Прем'єр-ліги сезону 2021/22.

"Минай" - один з головних невдах Прем'єр-ліги. Підопічні тепер уже Ігоря Леонова (сезон на чолі команди починав Василь Кобін) досі не знають радості перемог під керівництвом нового наставника, а свій перший і єдиний матч у цьому сезоні вони виграли ще 31 липня, здолавши на своєму полі "Олександрію" 1:0.

Відтоді "Минай" 7 разів грав внічию і стільки ж разів терпів поразки. Не допомогла і тренерська рокіровка, яку ми відзначали вище, і спішна спроба посилити склад за рахунок вільних агентів, серед яких виявилися і два екс-динамівця - Роман Бодня та Сергій Мякушко.

Кияни, які в минулому турі знову повернули собі перший рядок у турнірній таблиці (розгромили "Чорноморець" 6:1 та за різницею м'ячів випередили "Шахтар"), прибули до Ужгорода напередодні ввечері.

Команда Мірчі Луческу після важкого матчу Ліги чемпіонів проти "Баварії" (1:2) знову залишилася без кількох футболістів. Правда, вони не грали в поєдинку з каталонцями. Мова йде про Богдана Леднева, Еріка Раміреса, Владислава Кулача та Олександра Тимчика, які не прибули разом з командою на гру. Поки невідомо, з якої причини всі вони пропускають матч.

Також у складі "Динамо" вже звично немає давно травмованих Дениса Попова, Артема Бесєдіна, Владислава Супряги і Микити Бурди, який продовжує набирати форму.

Зате відсиділи свою одноматчеву дискваліфікацію і готові вийти на поле з перших хвилин Микола Шапаренко, Сергій Сидорчук та Ілля Забарний.

Орієнтовний склад "Динамо":

Бущан - Кендзера, Забарний, Сирота, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Вітінью, Циганков - Шкурін

Арбітром сьогоднішнього матчу буде Олексій Деревінський. Йоно асистенти - Володимир Володін та Дмитро Запороженко, резервний арбітр - Дмитро Бондаренко.

Пряму трансляцію сьогоднішнього матчу, який розпочнеться в 14:00 за київським часом, дивіться на телеканалі "Футбол 1". "Динамоманія" проведе текстовий онлайн поєдинку.

Играли так ,как позволял Минтай )))) И в первом и во втором таймах. Грустно.
Минтай был наказан за транжирство моментов и выбивание мяча себе в лицо, всё логично. Но играло Динамо во 2-м тайме откровенно паршиво, паскудно. Надо промывать мозги им больше, чтоб суетились, а не ходили как пингвины полматча. Благо, футболисты люди внушаемые, так что целебные люли от дедушки возымеют эффект.
Жалкое зрелище(с) После первого тайма Динамо играло, как какая-нибудь Бавария с самим Динамо, но во втором... Помню, как критиковали Хацкевича и Михайличенко за безвольную игру и проваленные то первый, то второй таймы. В общем, мало что изменилось в этом плане, просто Луческу, как говорится, фартовый.
Выиграть выиграли,а кайфа нет из за второго тайма.
Все равно, на месте Суркиса оштрафовал бы всю команду: так безвольно играть, Миколенко обыгрывает сцука Тунец.. какие там 40 лямо.. какой топ клуб...
Ахахах какой же феерический лузер 33 номер минтая. Я такого еще не видел, чтоб чел сам себе в табло со всей дури мяч выбил))))
Но, думаю там в перерыве пришло сообщение от кротов
Шкурин 5 ассистов уже сделал, но де Пена пожлобился ему на пустые ворота скинуть. Вот вам и карма, и закон бумеранга, и справедливость, и прочий бред.
TheDude, не було в тому моменті порожніх воріт і не факт, що Шкурін би точно пробив.