22 вересня 2021 23:42
22

Мірча ЛУЧЕСКУ: "Давно не бачив, щоб з боку суперника було стільки агресії. Це невихованість і неповага до нашої команди"

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу прокоментував поразку від "Шахтаря" в матчі за Суперкубок України.


- Нема чого коментувати. "Шахтар" був кращим. Була гра, яка могла і не відбутися, тому що ми переможці чемпіонату і володарі Кубка. "Шахтар" сьогодні більше хотів домогтися успіху, хоча у нас теж були хороші моменти на початку матчу. У такій грі один гол вирішує багато. Ми могли забити першими і тоді все було б по-іншому. А після пропущеного м'яча нам стало складніше грати. У "Шахтаря" індивідуально сильні гравці з хорошою технікою і швидкістю. У командних взаємодіях суперник теж був сильнішим за нас.


Мені не сподобалася атмосфера. Не розумію, чому всі вибігали на поле з лавки запасних. Чому всі поводилися так агресивно? Не можу цього зрозуміти. Навіщо стільки зла. Гірники вибігали на нашу територію, коли святкували гол. Вітаю їх з перемогою, але ці моменти мені не сподобалися. Ми знали, як "Шахтар" гратиме. Готувалися до цього матчу. Поки ми виконували те, що я говорив, у нас все було добре. Як тільки ми розгубили якісь моменти, дали соєрніку відчути впевненість, яку. вони втілили в гол.

- Два голи у другому таймі - це втрата концентрації?

- Це тактичні помилки. Ми втратили м'яч у середині поля, хоча як на мене, то там був фол. Нас звинувачували в тому, що ми чинимо тиск на суддів, але я дивлюся по жовтих картках і фолах, які призначають в нашу сторону, і вважаю, що кожен повинен займатися своїми справами. Говорити про свою команду і не поширюватися на інших. Це відсутність фейр-плей.


- Чи задоволені Ви якістю гри ваших гравців, які вийшли на заміну?


- Вони вийшли за рахунку 3: 0. Складно щось виправити після такого рахунку. Вони щось поміняли. У нас було три моменти, але було вже пізно. Сподіваюся, що в наступному матчі проти "Шазтера" не буде тієї агресивної атмосфери, як сьогодні. Свято було зіпсоване. Давно не бачив, щоб було стільки агресії. Це невихованість і неповага до нас, як до команди.

С верхнего яруса НСК прекрасно видно построение команд и перемещение игроков. По ТВ этого не увидишь. Когда атакуют кроты за спиной масса свободного пространства. Вернидуб это увидел, Луческу, к сожалению, не видит или не хочет видеть. Результаты на табло. Сколько бы Смоловой не подгонял цифры под свое видение футбола, играть в горизонтальный футбол с командой у которой игроки техничнее и быстрее дело бесперспективное. Всегда будет заканчиваться одним и тем же. Посмотрим, сделает ли Луческу выводы 3 октября.
Добре, що ці 0:3 стались практично перед очною зустріччю в чемпіонаті. Команда зробить висновки. Вчора грали у відкритий футбол, щоб було весело для глядача - на то він і виставковий матч. 3 жовтня треба їх поставити на місце. Якщо в обох лобових матчах з Шахтою Динамо візьме очки, то чемпіонство буде в руках!
Terwent, Вы сами выбросили Деда на помойку. Даже памятник не захотели ставить. Вот и разница между настоящей командой и однодневкой. А сейчас порадуйтесь, позлорадствуйте. Но это, как пир среди чумы... Вам еще с Минаем и Шерифом играть.
Игра проиграна тактически. Игру ДК очень хорошо разобрал тренерский штаб кротов, чем и воспользовался. Те же проблемы были видны еще в игре с Александрией: однообразный мелкий пас, отсутствие вариативности и полное игнорирование свободных зон у соперника (как следствие - ни одной контратаки). Если играть в такой футбол - то нужно двигать мяч в два раза быстрее
И как ни банально, но почему то чувствовалась нехватка Жерсона
Плохой матч, самый плохой за период Луческу в ДК. Но реакция деда, в том числе во время этого комментария, дает понимание что в целом все под контролем.
Мистер, Вы прекрасно понимаете, что ничего страшного не произошло.

В прошлом сезоне мы тоже им 0:3 проиграли, только то был чемпионат и важнейшие 3 очка упустили. Итог мы знаем. А это суперкубок, пускай забирают. Мы при Хацкевиче тоже его выигрывали, ощущения так себе, мягко говоря. Главное чемпионат и еврокубки.
Исмаили надо было давать красную карточку в первом тайме (травмировав своего Матвиенко до крови и нашего Супрягу), а гнида судья даже нарушения не дал!
Уж кому, как не Луческу знать как далёк ахметовский Шахтёр от фейр-плея.
Гнида и предатель! Забыл сколько тебе дал "Шахтер", мразь!
Сховати
Terwent, мамка и батя твои мрази, шо такого дауна воспитали) а дед по делу сказал)
Сховати
shikarri, понравилось как Вас сегодня трахнули?)
Сховати
Terwent, ви з минулого сезону ще з члєна не злізли.
Сховати
HIM, судя по тому сколько уже раз мы просто размазывали кыян живёте там Вы. И лишь иногда динамовское отребье что-то выигрывает
Terwent, о, вилізло чудо горохове!
Залізь в нірку, ущербний.
Это скорее ты забыл, сколько Луческу дал Шахтеру)
Ты лучше скажи сколько Шахтёр отнял у всей Украины! Разорил Донбасс, теперь вытягивает все соки с оставшейся Украины.
Сховати
Paul, "Шахтер" и Донецк едины. Не пиши чушь
Сховати
Terwent, Ахахахаха...
Terwent, якщо кроти і даунбас - єдіні , то пиз....е в свій говношахтинськ і не воняйте тут, ущербні бомжі!!!
Terwent, кышь в нору, тварь подземная
Terwent, пойми простую истину! НЕ Шахтер многое дал Луческу, а Луческу сделал Шахтер! Почувствойте разницу! Если бы не он, были бы вы на задворках. И не потому, что я болельщик Динамо. То же самое я могу сказать о Бескове, который сделал Спартак (хоть сам и московский динамовец), о Семине, сделавшим Локомотив, Кучеревском, сделавший Днепр... Перечислять можно долго. Просто ваш любимый Палкин его "кинул" и убедил в этом Ахметова. Так что, кто в этом случае гнида? Чтобы понять - купите зеркало