22 июня 2021 19:27
12
Журналист: "Шевченко очень жестко высказал Беседину..."

Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми "Циганик LIVE" розповів, як Андрій Шевченко нагримав на Артема Бєсєдіна після невдалої гри п'ятою динамівця у матчі із Північною Македонією.


"Після його пасу п'ятою зойкнув весь стадіон. Я взагалі не розумію, що там сталося. Я розумію, що він отримав серйозний наганяй.


І взагалі, Я такого агресивного Андрія Шевченка, як під час тих двох поєдинків, ніколи не бачив. Все почалося, коли впав Миколенко, і Шевченко ледь не до центру поля вибіг і кричав, що не треба падати. Наскільки я знаю, він дуже жорстко виказав і Бєсєдіну. Був момент, коли Артем опустив голову та просто йшов і слухав Шевченка. Дуже жорстко", - сказав Циганик.

Микроклимат в команде нарушен (я так понял), отсюда и результат.
Как там Шева сказал? Команда не готова?
Вопрос: а что тогда делал тренерский штаб?
Когда уже жестко начнут рассказывать топ тренеру что он делает критические ошибки. И тренирует он сборную страны а не с помощью нее строит свою успешную жизнь рядом возле лондона. Это не говоря уж о воспоминаниях о историях о владении силы.
Жорстко Зінченку і Маліновському краще насипав!!!
Скрыть ответы
KeL, отож знайшли крайнього.. най "перці" за таку гру свою перця під хвіст отримають від Шеви.. може щось з того буде..
А хто Шевченку жорстко скаже? За його роботу як головного тренер? Гравці бігали як собачки туди сюди , бажання було , а де тактика і розбір суперника ? Це вже не тільки граці винні, а і тренерський штаб! Як можна допустити щоб в першому таймі ми рвали суперника, а потім виходили і нас виносили як якусь дворову команду? Як це допустив тренерський штаб ? Беседін винен в обрізці, а чому не виникає питань до Шеви , чому нас навіть Македонія пресингом знищила? А Австрія взагалі непомітила!
Скрыть ответы
DmytroT, потому что прессинг это не наше. Никогда мы не умели играть под прессингом
Скрыть ответы
Ivan Zaitsev, сборная нет , а Динамо Лобановского - да
Хорошо что Буяльский не участвует в этом цирке
З цієї «експертної» тусовочка знайшовся б хтось, хто б очень жестко высказал Шевченко? Команда професійних підлабузників, а не журналістів.
Если вправду, то шли бы вы Анрюша, звездам Зине и Малине сказать не чего, а Беседину что можно. 10 минут отыграл и виноват, бред, не ну я сам не в восторге от нашего нападающего вообще, но бля..ь выборочно, натренировал что один тайм отбегать не могут, мда складывается впечатление что Андрюша последние матчи тренирует.
Скрыть ответы
Роман, получили свое и Зина с Малиной. А Беседин ... "феерическое возвращерие", так весной писали ?