21 вересня 2013 21:52
64

Ультрас "Динамо": "Наше терпение не безгранично"

Відкрита заява Ультрас "Динамо" (Київ):

Ми завжди з повагою ставимося до кольорів нашого клубу, до величної історії “Динамо”, ми цінуємо і культивуємо серед нашого руху справжні динамівські якості: мужність, цілеспрямованість, прагнення досягти найвищого результату в кожній справі, рішучу боротьбу із будь-якими труднощами на шляху до своєї мети. Адже якщо ти граєш у “Динамо” – ти мусиш не тільки викладатися на полі на 120%, а й постійно прогресувати. Якщо ти вболіваєш за “Динамо” – ти мусиш бути найкращим на трибуні та поза нею. Якщо ти працюєш у “Динамо” – ти мусиш віддавати всього себе клубу заради перемоги у кожній грі, у кожному турнірі. Це не юнацький максималізм, це – ідеологія, завдяки якій наш клуб здобув свої найбільші перемоги й отримав світове визнання.

Сьогоднішнє “Динамо” – це наш біль. Боляче спостерігати, як команда програє гру за грою, отримує нищівні поразки від команд, титули та здобутки яких усі разом менші за ті трофеї, які має наш клуб. Ми чудово розуміємо тих гравців нинішнього “Динамо”, які викладаються на полі, але вимушені гру за грою вибачатися перед власними вболівальниками. Однак відчайдушних зусиль кількох гравців, навіть найбільш талановитих та відданих нашій команді, недостатньо для перемог. Так само, як і недостатньо лише витрачати гроші на трансфери гравців, не цікавлячись результатами команди, заради яких ці трансфери здійснювалися. Недостатньо без кінця-краю розбиратися та шукати причини поразок, проводити бесіди із гравцями, не роблячи при цьому жодних висновків та дій, аби змінити ситуацію на краще. Недостатньо лише освистувати команду на стадіоні та викладати обурливі повідомлення на адресу клубу в мережі Інтернет.

Ми нікому й ніколи не дозволяли і не дозволимо безкарно ганьбити та ображати наше “Динамо”. І це стосується усіх, у тому числі гравців, тренерів, менеджменту клубу та його власників. Ми вимагаємо від усього динамівського колективу рішучих змін, а не подальших вибачень та розмов про будівництво команди. Ми вимагаємо дій та рішень, а не звітів про витрачені на клуб кошти. Ми поки що все ж щиро сподіваємося на те, що нам не треба буде вдаватися до радикальних дій, аби припинити той сором, який спостерігає багатомільйонна родина уболівальників “Динамо” останнім часом. Але наше терпіння – не безмежне, і не варто його випробовувати.

 Бийтесь до останнього або знімайте форму “Динамо” та йдіть геть!

мы тоже поддерживаем,не позорьте наши цвета
Черновцы подписывается под каждым словом. Устали от позора любимого родного клуба. До слез обидно. Призываю президента к взвешенному решению с выбором нового тренера. Надо сто раз отмерить, чтобы один раз отрезать. Хватит этой чехарды.
Болельщики рассказывают как должны играть футболисты, а те обижаются, что болельщики хреново болеют. Интересно, кто придумал то, что кто-то кому-то что-то должен? Вот огурец ДОЛЖЕН быть соленым, а все остальное- исключительно факультативно.
все по сути!молодцы Хмельницкий с вами!
Действия ультрас дебильные. У них у самих нет ни системного подхода, ни планов, ни мысли. Требования свои они могут засунуть в одно место...я к тому, что в их требованиях нет конструктива! Никакой руководитель такие писюльки не будет слушать! А мнимые ультрас, вместо того, чтобы поддерживать команду в тяжелое время в конвульсиях то спиной повернется, то освистывает, теперь вот писюльки пишет!
Сховати
Если вы не на столько конструктивный и умный, то как вы не поняли что повернулись не к команде а к игре в данной игре к данному составу мажоро-лентяев. Прежде чем критиковать предложите свой конструктив от лица конкретного болельщика.
Сховати
Я предложил! Создал блог, сейчас отправляю сообщения тем, кто ближе к прессе.... Оставлял предложение на сайте ультрас, так эти псевдоболельщики тут же затерли коммент.
Сховати
Дайте ссылку на блог.
Запад за Динамо. Поддерживаем!
Блин, что за мода писать типа болельщик Динамо с 1930 годов, помню ещё матч смерти. И такого позора никогда не было. Скоро будут писать болельщики помню «Киевскую Русь» и князя Владимира его славнее победы, но такого позора не было.
"Відкрита заява". Це якщо "відкрита" така грізна, то яка ж була "закрита"? :) Якщо серйозно, то про які "радикальні дії, щоб припинити сором" ідеться? Що це за маячня? Чи це манія величі?
Сховати
Я так предполагаю, за словами "радикальні дії, щоб припинити сором" подразумевается выезд в конча заспу, в аэропорты и перехват автобусов по дороге на стадион... Есть методы еще жестче и они уже были.
Сховати
Свят-свят-свят! Поезда под откос, надеюсь, пускать не будут? :)))
Поддерживаю!!! Горловка.
Поддерживаю,ведь уже назрело!Но считаю,что на данном этапе причина как раз в тренере!По поводу селекции на этот раз претензий быть не может!А что ,клубные структуры что то не организовали,не смогли обеспечить?Считаю,что все в порядке,а значит и президент Суркис сделал все от него зависящее ! А вот такой тренерский штаб не способен тянуть такой великий клуб как Динамо!Мне жалко Блохина,он просто не способен!