Коментарі користувача:
Сховати коментарі
Всього коментарів 119
Так що шановний не в тих людях ви козлів помітили.
Показати
Ну твій пост оцей, про "змінив білизну" і таке інше. Воно, розумієш, і фанатизм теж має бути обузданим.
Вибачаюсь за офф-топ. Люди підскажіть будь-ласка, як відключити "спам" з динамоманії на електронну пошту???
Показати
Мой блог- Редактировать - Снять галку с "Присылать ответы на мои комментарии"
))) невбиваємий аргумент школоти. Ти сам то хоть диплом отримав? Добре для таких дятлів, як ти я поянсю що я мав на увазі. 1. Як ти вважаешь чи правильно вчинили предсавники міліції допустивши на стадіон 270 людей, які подолали не одину сотню кіломентрів за ради того що підтримати свою улюблену команду. Чи по-вашому потрібно було вчинити інакше, а потім збирати плоди такого рішення... 2. Що такі задроти, як ви можуть розуміти про використовування фаєрів чи іншої піротехніки (ви ці речі в руках хоч раз тримали?) та про фанатскі угруповування, якщо далі телевізора чи інтернету ви свою дупу не висовуєте? 3. Ви взагалі за яку команду вболіваете? Гравці вам не такі, транер не той, стадіон не вашого рівня. І фанати для вас придуркуваті. Може спершу на себе поглянете? 4. Ви взагалі коли останній раз на матчі були? Впевнений, що давненько. А якщо так то не вам шановний критикувати тих людей які непропускають жодної гри ВКДК. І останне перед тим як намагатись образити когось в інтернеті подумайне чи змогли б ви сказати те саме опоненту в вічі? Бо здається мені, що при нашій особистій зустрічі вам доведеться змінити не одну пару білизни перед тим, як осмілитись буркнути в мою адресу, щось з того що було написано вище.
Показати
.
при нашей личной встрече, я бы, выражаясь твоим языком, "узяв би твою пихату дупцю та й запердолів би її під три чорти" ))) я таких как ты полуграмотных псевдофанов не раз валил в кордонах ))) Твой единственный аргумент - я хожу на матчи. А то, что твоё мышление не простирается дальше одного-двух действий, для тебя это нормально. И что кроме как талдычить одно и то же, один и тот же якобы аргумент - "я езжу на матчи, поэтому я крут, а почему я крут, потому что я езжу на матчи", ты и тебе подобные ничего не могут, то это норм )))). Что ещё скажешь? ))
oLoLo, через шо цікаво це пацаняче гно у твою дєцку казлячу голову потрапляє. До якого ступеню треба казлом буть шоб гнать на мусоров через те шо допомогли тобі потрапити вболівати за любимий клуб. Тримай краще свій київський шовінізм на поводу, бо розгубите своїх вболівальників по Україні.
В екземплярах будешь своих детей щитать.
Показати
ты свои мозги подсчитай ))) ты ж не думаешь когда файер бросаешь, что в следующий раз тебе в голову палкой "Беркут" даст. Ты же будешь только на этот "Беркут" гнать, ты же мего ФАН и совсем не экземпляр ))
ты из какого класса? или на твоем языке это звучит как - ти яиз кякого кляссса? ))
Решил блеснуть своим гением??? Сидел бы и не трындел раз умного сказать нечего.
Показати
О, а вот и первый экземпляр подоспел.
Коментарі по темі:
Вот оно!!! Вот что я хотел бы видеть от журналиста который никогда не скрывал свою любовь к клубу!!! Надоела эта "толерантнисть"!!! Они на нас гадят по поводу и безповоды!!! Пора бы и нам отвечать тем же. Браво Андрей. Полностью "ЗА" !!!
Показати
Спасибо!
Ярмола от природы центрфорвард. Это его усы на фланг задвинули. А на месте Шпалыча я бы вернул Ярмолу на родное место и поискал бы хорошего флангового играка.
Показати
Маграо?
Не знаю почему испанцы назвали нас восковой фигурой. Наверне асоциация с куском г....
Показати
все верно
нормальные абонименты в продаже. хоть чем то порадовали.
Показати
нифига. Нормальных секторов нету. Всегда были 1,2,3, 29,28. А теперь только солнечная сторона - типа верный болельщик всегда готов поджариться ради любимой команды. Наш любимый клуб продолжает отжигать!
Господа с ултрас допрыгались. Теперь у тех дедь с которыми они не ладят будет достаточно оснований розогнать их сектор к чертям собачим.
Показати
Ми пережили червоний терор радянської влади, розруху 90-х, переживемо і цих жидів.Нас можна душити, але побороти-ніколи!
Автор: oLoLo
11 квітня 2011 09:03
- 5
По результатам вчерашней игры хочется задать один единственный вопрос. Чем Олег Лужный был хуже Сёмина??? 4 тура: - 5 очей. При шансе отыграть 6 очей отставания от Шахтёра!!!!!