Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 108
Це ще нормальний суперник нам випав. Могло бути гірше. Там 2 кацапа у складі. Мають бути тригером, як Партизан свого часу
Показати
AndY, + препиздент клубу кацап
Ось і заміна Яцику. В принципі у нього 1 рік контракту, якщо не піде щось, то піде вільним агентом наступного літа. А якщо розкриється - продовжить контракт
Показати
AndY, нехай краще розкриється, бо нових трансферів ми не побачимо скоріш за все
Всі клуби встигають подбати про підсилення, крім ДК)))
Він би киянам теж не завадив.
Показати
AndY, дєнях нєт...все очевидно, просто удобніше казати, що ставку на молодь робимо
Та бляха, купувати чувака за лям зі зламаною стопою...
Тобто на Романчука жаль грошей, а тут готові викинути гроші просто так
Показати
AndY, в нього не важка травма. За місяць він буде в строю.
AndY, а как Калитвинцева старшего подписывали тоже с травмой и потом он как играл? Романчук не захочет 100% переходить..а если и захочет то за очень большие деньги его клуб продаст !!!
Ну, якщо дійсно дають 5 млн., то треба відпускати, хай грає в сильнішому чемпіонаті. І тоді однозначно треба робити все для того, щоб підписати Гуцуляка.
Показати
AndY, Ну, яуі 5 лямів? Волошин на голову вище Гуцуляка! І в перспективі і в ігровому плані. Гуцуляк тихохід на фланзі рівня середняка УПЛ і це був його прайм. Ніякої перспекти і росту чекати від нього годі.
Буковина, Костюк)))
Показати
AndY, так, я помилився
Це мені нагадує "трансфер" Буртника. Суркіс буде 2-им в ієрархії, Ілля - третім...
Показати
AndY, незабаром Суркіс буде першим, як і Біловар.
Нічого такого в цьому не бачу. Я не сторонник того, щоб вивішувати на меріях прапори інших держав. Ну, хіба що, в солідарність якійсь події на 1 день.
Питання в іншому, зараз відносини напружені між нами і сусідніми країнами. Це дуже погано.
Ще й ДК знову гратиме в цьому місті...
Але логістично - Люблін найкращий варіант, як не крути
Показати
AndY, А якщо відносини напружені майже з усіма навколишніми країнами, то, можливо, нам слід якось переглянути, переосмислити свою позицію, зробити її менш радикальною? З сусідами бажано знаходити злагоду і жити у мирі.
Якщо Лонвейк таки захоче відпрацювати заключний сезон по контракту, то Яцика треба продавати. Не думаю, що він буде гіршим за українця.
Показати
якщо я не помиляюсь, то цей лонвейк в минулому сезоні втік, бо обстрілу в Києві злякався...та і грав він ні риба ні м\ясо, коли його СаШо випускав на заміни в квалах ЛЧ...тому,на мою думку, тут шило на мило з Яциком
Якраз заміну Андрію і треба шукати. Хоча, що там шукати, вона є і безкоштовна - Гуцуляк. Ну і щоб купити когось добротного, потрібно продавати і ще раз продавати.
Показати
AndY, Волошин, Анхель чим не заміна?
No results found.