AndY, А якщо відносини напружені майже з усіма навколишніми країнами, то, можливо, нам слід якось переглянути, переосмислити свою позицію, зробити її менш радикальною? З сусідами бажано знаходити злагоду і жити у мирі.
Звичайна суркісівська хитрожопість. Обдурює сам себе, а заодно нас із вами. Це можна було б виправдати, якби підкріплювалось результатами команди, але ж...
i-Graupera, кожен раз про це думаю, насправді гидко якось навіть, типу "ось які ми круті, сам Лукас числився в складі" Є таке поняття "почуття меншовартості, ото воно
Я б хотів для України такого "гучного провалу", як поразка у фіналі Мундіалю.