Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 170
AndY, А якщо відносини напружені майже з усіма навколишніми країнами, то, можливо, нам слід якось переглянути, переосмислити свою позицію, зробити її менш радикальною? З сусідами бажано знаходити злагоду і жити у мирі.
Показати
i-Graupera, абсолютно погоджуюсь. І це повинно йти, перш за все, від найвищого керівництва
Приклади нашої "радикальності" по відношенню до сусідів?
Звичайна суркісівська хитрожопість. Обдурює сам себе, а заодно нас із вами. Це можна було б виправдати, якби підкріплювалось результатами команди, але ж...
Показати
i-Graupera, Ніколи не захищав сурків! Проте, причому ьут їх хитрожопість? Ьеж мені, звязду знайшли! Криси тут не потрібні! Нехай здує!
"На камеру" - не потиснув. А потім, можливо, ще й пивка разом попили. Про все ж можна заздалегідь домовитися...
Показати
i-Graupera, теж так думаю
Ну візьміть його в оренду! Нехай покайфує!
Показати
i-Graupera, а сенс, нещерет основним все одно буде, а там і племінничок вже підсижує на місце в основі
От і не заплямує себе матчем з Росією...
Показати
i-Graupera, А може він для цього й вигадав таку травму)
І що? Надовго вистачило, тієї його роботи?
Показати
6i-Graupera, До нього 4 роки не могли чемпіонат виграти.
Скільки можна згадувати гравця, який не зіграв за клуб жодної хвилини?!
Показати
i-Graupera, кожен раз про це думаю, насправді гидко якось навіть, типу "ось які ми круті, сам Лукас числився в складі" Є таке поняття "почуття меншовартості, ото воно
Бай, навіщо ці дурниці?! Чи тобі заплатили?
Я б хотів для України такого "гучного провалу", як поразка у фіналі Мундіалю.
Показати
i-Graupera, бо він не може поганого сказати в адресу свого товариша....може ввін думаю інакше, але не скаже так, бо ребров образиться
Умник, Зачекайте! Але Сабо, здається, з усіх літніх придбань виокремив саме Тіаре. Казав, що з цього смаглявого хлопця можна щось "зліпити".
Показати
i-Graupera, а ліпити хто буде?
Та ніякий той тіаре... На рівні УПЛ +- ще буде грати й то не факт.
а техніку, роботу з м"ячем уже пізно "ліпити"(( До цього часу не навчився - тепер пізДно!
А в якому стані на той момент буде Україна?!
Показати
i-Graupera, а вона взагалі буде?((
No results found.