Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 27
RBaggio, На, глянь, потім пиши щось https://www.youtube.com/watch?v=uWjEJgV6Hpk&t=1s&ab_channel=KAAGent
Показать
Gromoboy, и о чем это говорит ? Ни о чем ! Супряга в прошлом году Динамо трешку положил, и что, а сейчас молчит. А то что Яремчук там забил 50 голов клубам уровня нашей первой лиги, если б он их забил клубам АПЛ, то я бы снял шляпу а так...
Ти подивись на свої коментарі для початку, перед тим як когось називати бидлом.
Показать
Gromoboy, я не веду себя как урод с людьми, которые вели со мной себя хорошо, в отличии от Ромы. Я еще раз говорю - Динамо его не продолжило его гноить по арендам как это делает Шахтёр, а отдало за 2 ляма. Что такое 2 ляма для суркиса? Это не деньги. Но оно этого не осознаёт.
А де ж коментарі порохослизу про "зелену шмарклю", яка провела розмову з Байденом, взяла за дупу контрабандистів, яких покривала минула влада 5 років, що язика засунули в одне місце?
Показать
Gromoboy, есть уголовные дела ? Есть пособничество тер-му ? ЗЕ нп способен на это - он политический импотент.
Від 10 млн. і більше розглядати пропозиції, за менше немає сенсу продавати.
Показать
Gromoboy, согласен равноценную замену меньше чем за 10-15 не купишь.
Gromoboy, какие 10 лямов? Там 5 потолок и то натяжной) Удивляют комменты про игру Родригеса равноценной 15 лямов)
Не правда, кращий Буяльський, за версією читачів сайту.
Показать
Gromoboy, Яке ж ти жалюгідне...
Андрей, Ми не Англія, Італія чи Іспанія, що маємо гарантовано займати у кожному відборі перше місце, ми середняк, а не гранд, тому щось вимагати кожен раз - це наївно, скажіть дякую, що на Євро потрапили, бо наші псевдо вболівальники і того не заслуговують.
Показать
Дякую, Gromoboy
Как ты достал уже. Да мы не Англия и Испания... а ты знаешь что армяне тоже не итальянцы. А посмотри вчерашнюю их игру с Румынами и ты поймешь что такое команда, болельщики и характер!
Gromoboy, есть мания величия, а есть комплекс неполноценности. Вот второе явно про тебя, не обижайся. Но команда, которая входит почти в ТОП 20 должна входить на футбольные турниры каждый раз. Команда, которая стремится быть ближе к топам, как сам говорил Шева, то критика такого результата ожидаема.
Vito Corleone-2, Які вболівальники, такий і результат, ви ж негативом підходите до кожного матчу, підсвідомо, а хтось і відкрито, як Скічко, бажаючи невдачі та поразки нашій збірній, ви не заслуговуєте взагалі на якесь людське ставлення.
Показать
Gromoboy, що ты плетешь? вболивальник! На нас плюют как болельщиков что в клубе что в сборной!
Gromoboy, деньги получают с наших налогов и спонсоров. Если уже какое подряд поколение ничему не учится, тут уже нервы сдавать начинают
Ватель, Та досить вже нити з тим Буяльським, йому до Зінченка, як до неба рачки.
Показать
Gromoboy, Влада Седан, це ви?
Буяльский кращий півзахисник, який грає в УПЛ, і так, можливо Зінченко кращий як гравець.
Але, коли у Олександра закінчилися сили (перший тайм у нього був крутий, але не другий) і Україна пропускає не в останнє через те, що Зіна та Малина не повернулися в захист (а ще можна згадати круткюу боротьбу Зіни прм пропущенному голі у Франції :) , чи погану булоб мати свіжого, різкого Буяльского?
Да навіть свіжого Шепелева, чи боронь Боже Коваленка.
Ні, потрібно до останнього тримати священну корову Зіну, так?
Колись той самий Шевченко не боявся зняти з гри Ярмолу чи Коно, але сам почав вірити в недоторканність Зіни та Малини.
Gromoboy, а кто такой зинченко? кроме того что иногда гвардиола его выпускает на игру! иногда заметь. А так это игрок банки! Ах да, забыл ведь он еще играл за "суперклуб" Уфа...
Зінченко грає у Шеви не на своєму місці. Якщо він гравець Манчестер Сіті так що, його , може, й нападником можна ставити. Гвардіола ж не дурніший Шевченка, знайшов місце Олександру на лівому фланзі оборони і він там органічно виглядає. Я розумію, що на місці лівого бека перебор виконавців у нас, але , можливо, саме там він би і зіграв достойніше, ніж той Михайличенко, який зовсім без практики в своєму клубі і який провалив матч, а заодно і Зінченко теж
Коментарі ще раз доводять, настільки у нас в країні бидловболівальники, вам не футбольні матчи обговорювати, а копирсатись у басейні з власного лайна.
Показать
Gromoboy, тебе видать балет нужно смотреть, там нет такого понятия что такое результат.
Ватель, Зінченко топ!
Показать
Для Седан)
Ничего не найдено.