Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 87
Суповой набор, а для чого нам той рейтинг, якщо я хочу подивитись красивий футбол то включу Ліверпуль Атлетіко, чи ПСЖ Мансіті.. мені багато приємніше буде дивитись на те як Динамо виграє у ЛЕ чим мучиться в ЛЧ.., а на Шахтар так взагалі пофіг, ніколи не вважав цей клуб українським..
Показати
Mario, Затем, что бы напрямую попадать в ЛЧ.
Не в одній релкамі справа, і не в одному Суркісу, всі хаяли його як могли про призначення Луческу (і я теж був таким), а призначення виправдало себе, тай як команда має чути вболівалників якщо її тільки обсирають на всіх можливих ресурсах а прийти на стадіон і підтримати нема кому...
Показати
Mario, Луческу хороший спеціаліст, але я був проти Луческу і далі буду! На ньому хороші тренери не скінчились.
Леханыч, пропоную Вам передивитись ще раз два матчі і сказати в якому з епізодів на якій хвилині Динамо не хотіло виграти і грало безвольно.
Показати
Mario, від першої хвилини . Трішки метушні після першого пропущенного голу. На цьому все
Шкода мені Динамо, читаю коментарі і не розумію публіку - з Бареслоною створили 5 супер нагод (не забили таке буває) і після цього куча лайна лєється на команду, сьогодні - піжони, мажори, каліки і т.п., навіть як виграють (а виграли ми минулого року в Україні все що можна) всі рівно команду обсирають.. на стадін то взагалі немає кому йти, Металіст в першій лізі по 20 тис збирає, а Динамо якщо 5 є то добре.. можливо потрібно розігнати цю команду? вона ж завжди хринова, гравці завжди погані, йти на стадіон нікому не цікаво.. для чого це Динамо? для кого вони грають? команда в рази з менших бюджетом за Шахтар, із своїми вихованцями виграє ЧУ, кубок, суперкубок, грає в ЛЧ і завжди хреново, можливо хватає вже??? хоч колись хтось може підтримати цю команду???
Показати
Mario, Програти можна так, звичайно. Але не так як роблять нащі. Покажіть бажання виграти хоч у когось? Можливо наш капітан, який привозить пєналі постійно, але псіхує класно, театр проґавив крутого актора.
Програти можна, але не безвольно, а потім радіти, всього 0 - 1 Барсі
Програли Барсі, а на наступний день у Циганкова фотосесія (викладав в сторіз в інсті), а чого ні, можна і кайфувати, грошенята все одно прийдуть
Mario, а где Вы с барсой насчитали аж 5 супер моментов?? удар де пены в тер штегена и удар цыганкова... ну два момента и все
Mario, так если в прошлом году отдавались на 100% то и результат был. Правда, еще Жерсон был.
А если щас катают мяч не особо стараясь - так это все видят. А мастерства как не было у большинства - так и нет.
Mario, команда играет ровно доля 1 человека, Суркиса. И пока так будет, то никто и не будет ходить. Если мнение болельщиков не интересует клуб, то они и ходить не будут. У Металлиста 25 тысяч потому что там клуб для людей играет, там постоянно конкурсы, развлекательные программы, зазывание людей на матчи. Вон даже испанцы удивлялись что в день решающй игры ЛЧ у нас ни одной рекламы про игру. Потому что Суркис знает и игроки, этого достаточно. а в Харькове с Полесьем играют и весь город завешан. Вот ився разница, сложно болеть за клуб, когда не ощущаешь то это твои игроки и твоя команда. Я уже старенький и я помню те времена, когда реально можно было сказать наши играют. А не просто непонятно кто в форме любимого клуба. Завтра дадут больше, переоденутся прямо на ходу
Mario, Команду поддерживают лучше чем она играет. Из года в год одни и те же отмазки "НУ это наш предел", "Станем сильнее". А потом все по кругу.
і знову Києв дивує, 3 млн населення і навіть 15-20 тис не назбирується.. сумно, на Металіст в першій лізі ходить куди більше людей...
Показати
Mario, небагато хто хоче мерзнути та дивитися на сцикунів, після гри з Барсою така відвідуваність була очікуваною
Цей постійний тиск просто добє пацана, надіюсь він вийде в матчі з Дніпром і вколотисть зо два голи, щоби нарешті всі заспокоїлись.. ну для чого ці всі публікації? кому від цього легше - вболівальникам, клубу чи може самому Владові?
Показати
Mario, ну кому він заб'є? В нього зовсім немає футбольної агресії. На його фоні Гармаш супернападач.
Від матчу до матча чєкаешь, ось Супряга вийде та вколотить гол, виходить Влад і чомусь зовсім мляво грає. І так кожного разу.
Одне діло, коли неталанить, а інше коли він не старається.
В Динамо терміново потрібно психолога, сьогодні тільки великий страх завадив Динамо не програти, динамівці просто боялися грати, так Барселона сильніша і це помітно, але нічого надзвичайного не показала, якщо добре налаштуватись у цієї команди можна забирати очки.. надіюсь в Києві буде інша гра!
Показати
Mario, боятся сделать ошибку, потому как Луческу непредсказуем и нет уверенности, что будешь играть дальше. Игра поперек поля и назад. Нет вертикальных атак, начинается возня в середине..
Думаю у Супряги ще буде останній шанс, але вже точно останній..
Показати
Mario, у Супряги психологическая яма. Ему точно нужно куда-нибудь в Бельгию.
дуже непогано Динамо почало, чому після пропущеного знітилися? можна ж грати..
Показати
Mario, знітились ще до голу, чомусь просто збавили обороти і стали кротам дозволяти їхні перепасовки .
Фланги у нас чомусь виключились зовсім. Швидкості від Цигана та Де Пени немає.
ще один й*бнутий, а що від шахтаря чекати, там певне за токою ознакою беруть...
Показати
Mario, Берут может и нормальных, но потом обязательно делают перепрошивку и зомбируют.:)
No results found.