Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 77
За 5 млн
Показати
ill_Loco, це ми продаємо за 5.
Слова Срни, це просто інформаційна хвиля. Можна, звісно, згадати зворотній трансфер з Барселони свого часу, але тут очевидно, що справи зовсім інакше. Проблема, як видається, не стільки в самому Мудрику, як в усій команді. Хто там зараз феєрить? Молодий хлопець без досвіду гри в європейських клубах, щойно перйшов і великі гроші, звісно це створює тиск і зв"язує певною мірою. Не сумінваюсь, що коли піде у команди, піде й у Мудрика. І точно його ціна не впаде до 5 ))
Гіо чистий пітух , спочатку він грузин , тоді українець , тоді знову грузин , втікає х Динамо , коли розпочинається повномасштабна війна , його взагалі потрібно або продати за 3 копійки , або нах послати . Хуже шлюхі
Показати
ill_Loco, повністю згоден. Та і як футболіст "не фонтан", чесно кажучи. У захисті не працює, в атаці пару вже всім відомих фінтів. Щось і за Лех він не особливо феєрить.
Дуже непогана статистика виступів , за ДК результативна дія в кожному третьому матчі . За Збірну гол раз в три матчі , 5 забитих в чемпіонаті Іспанії , в тому числі і в ворота Барси , гол в Чемпіонаті Німеччини. В 18 років дубль, який вибив Валенсію з КУЄФа , в Туреччині майже в кожному другому матчі гол . Не багато українських футболістів з такою кар’єрою . Одним словом Красавець
Показати
ill_Loco, все так. Але скільки критики лилося на Кравця, коли він грав за Динамо! Як його цькували деякі "уболівальники"!
danik, Супряга уже відновився , тому обираючи між ними двома хай іде Кулач
Показати
ill_Loco, так погоджуюсь з вами.Чомусь хочется вірити , що Супряга таки "вистрілить" ще в Динамо!!!
Не називайте хоч цього васю журналістом
Показати
ill_Loco, його звати Сергій, не ображайте Василів.
Евген, новина про відхід лідера головного конкурента , має місце бути на фан порталі клубу , а от твій коментар суть якого те на скільки крутий певний гравець і , що він повинен грати , бо він сильніше , а значить і посилити той самий клуб, який є запеклим суперником ДК , викликає питання .
Показати
ill_Loco, можем весь час кричати, ми найкращі чи може Халва?
ill_Loco, коммент на Шурике, набравший наибольшее кол-во лайков. "Сергей Юрьев(KROSS) - Наставник12.01.2023 15:42
Если по курсу перебросить то за Мудрика в сумме дадут порядка 90 млн евро. Не 100 конечно, но тоже норм кроты сторговались - некоторым до них в этом плане еще расти и расти." (Чем он отличается по смыслу от моего??)
Евген, так дядя , шипіли бо ти сайтом помилився . Іди на террикон і там пиши хто має грати в шахті
Показати
Если я ошибся, то что тут делает эта новость ? давайте дальше ворот Динамо Киев ничего вокруг не видеть?
Відпустити безкоштовно Шулянського , щоб підписати Кабаєва ) порядок
Показати
ill_Loco, або в клубі шкідництво, або недолугість. Одне з трьох.
А что за кучерявый тип , в квадрате с лонвейком был?
Показати
ill_Loco, Навін Малиш з U-19
Так і в Тете і Соломона через рік закінчується контракт , а значить вони вже теж не повернуться в шахту
Показати
Через півтора року. В обох контракт до грудня 23-го.
No results found.