Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 149
СКС!- Старость, курва, старость!
Показать ответы
Причём здесь старость?
Морозов один из тех людей,которые МУДАКИ СМОЛОДУ
Та поставте вже хрест на цьому "капітанові"! А пісеньку, яку він наспівував в літаку тепер будерангом йому повертають всі вболівальники "Динамо".
Показать ответы
Тарас, +
Тарас, лютый + !
Вересень 1994 року. Гра зі "Спартаком". Перший тайм 0:2 "Динамо" летіло кацапам. В другому таймі 2 голи забив Леоненко і переможний гол на рахунку молодого Реброва.
Показать ответы
Тарас, Да ,Было,Я был самый счастливый и не понимал этих тогда одноклашек,у которых не было счастья футбольного,каждому своё. Жаль,тогда 0-1 в раше слили,ну то такое....
Насправді, рано робити висновки. Лише стабільна гра на протязі хоча б пів року, дасть відповідь чого вартий Ярмоленко. Дебют поки за ним, чого і бажаємо в подальшому.
Показать ответы
Тарас, ,так разговор не о стабильности : может или не может играть на высоком уровне ? Ответ - может. А дальше все зависит от его характера.К сожалению поздно ушел, слабый чемпионат не приучил играть ,"через не могу"
Тарас, ,так разговор не о стабильности : может или не может играть на высоком уровне ? Ответ - может. А дальше все зависит от его характера.К сожалению поздно ушел, слабый чемпионат не приучил играть ,"через не могу"
Еня, То правда, питання в іншому. Рулить "бабло", зв'язки і блат. Димінський, як і Садовий- це біда Львова
Показать ответы
Тарас, вибачте, а ви самі зі Львова?
Як добре, що Антунеша вже нема в "Динамо". Чи тільки я так думаю?
Показать ответы
Тарас, що він є, що його нема, один фіг дірка на позиції ЛЗ.
Навіть не пригадую, коли на стадіонах при зустрічі головних конкурентів було так мало глядачів...
Показать ответы
Тарас, это ответ тем ктоговорит что в Харькове будут болеть за шлак
Тарас, это ответ тем ктоговорит что в Харькове будут болеть за шлак
ФСЬО! кроти вже знають повністю тактику "Динамо". Не варто Головному тренеру на пресусі так "детально" розповідати, як має грати команда, як і так "опускати" своїх підопічних. Це внутрішня справа клубу. Всі і так бачать, як мучиться команда на полі. Чомусь жодного слова про суддівство, яке було жахливим по відношенню до одеситів. А взагалі-все дуже сумно... Ще тиждень тому я був впевнений що пройдемо швейцарців. А тепер не знаю. Ці дві гри дуже насторожують.
Показать ответы
Тарас, а то у кротов аналитиков нет, и они не понимают во что играет Динамо
не говори ерунды
Ну, нарешті! Всіх вітаю. Live Футбол дивитися по інтернету неможливо. Постійні пінги, обриви і зависання. Слухати "коментатора" взагалі немає сил. Противно. Суддівство також не сподобалося. Нижче плінтуса рівень суддівства. Ніякого поза грою в кінці матчу не було, чистий вихід один на один. Також штрафний на Ярмоленко на лінії штрафного майданчика. А боковому судді варто подарувати величезні окуляри. "Експерт" Грачов потішив своїм ниттям після матчу. А Фонсека, якого досі поважав ( очевидно, що капітан Даша Сирун таки заразний тип в клубі), нині після гри в коментарях перевершив навіть цигана. Ось не було нині сируна зі степашкою і майже не було відвертих провокацій. Ще б Тайсона прибрати, який після "Металіста" скурвився і з кротобазою можна грати. Це брехня, що для них ця гра нічого не значила. Просто кроти були впевнені, що і на пів резервним складом знову зможуть принизити і "Динамо", і вболівальників, і всю Україну, бо по своїй суті-це не український клуб.
Показать ответы
Тарас, порушення на лінії карного - пенальті!
Михайленко? Наша пісня гарна, починаймо знову? Маркевич? Той з Суркісом принципово працювати не буде. Іноземний фахівець? А хто піде в ЧУ? І у Суркіса гроші залишились бодай на кваліфікованого тренера? Я вже і не згадую про кошти на підсилення складу в кожній ланці. Довів таки Суркіс клуб до банкрутства у всіх відношеннях. За відсутності реальної конкуренції в чемпіонаті, яка ще була при Блохіні, знищенні ряду клубів, Динамо Реброва в цьому сезоні побило б рекорд чергового дна і опинилося б на місці не вище п'ятого. Навіть кроти вже пішки обігрують Динамо, від якого на жаль залишилося лише ім'я. І це не емоції, а сумна реальність. Дуже шкода ...
Показать ответы
Тарас, Суркіс з Маркевичем принципово працювати не буде
Ничего не найдено.