Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 146
Ганьба!!!
Показать ответы
Тарас, да это ещё ласково. Какой-то Мальме хренов, аж страшно подумать, что было бы от команды из TOP чемпионатов. Свиздец.
ПО-ВЕЗ-ЛО! Відверто повезло. Ярмола і Коноплянка абсолютно не вписуються в гру Збірної. Якщо Шевченко їх візьме на Євро, то нас чекає результат 2016 року. Слава Богу! Всіх з вимученою перемогою і виходом на Євро!
Показать ответы
Тарас, ИДИ НАУХ
Тарас, тролль или идиот?
Тарас, ты че Францию с Турцией смотрел что ли
Тарас, Ты просто пи дар тупой, маразматик ска...
Тарас, Дурной чтоли?
Тарас, Ярмоленко був найкращий разом з П'ятовим.
Тарас, ну ладно Коноплянка.. соглашусь, заметно, что уровень его упал.. но Ярмола?! Кхм..какие к нему вопросы? Смешно читать.
У ідіотів чудес не буває. Буває випадкове везіння. Суркіс- це діагноз!
Показать ответы
Тарас, в точку!
це ти диагноз и чуть другой
Суркіс - мудак рідкісний! Все решта-похідне!
Показать ответы
Обидва Суркіси.
Чапыч, VADA реально може показати результати не раніше ніж за місяць. Вже б вибори пройшли. Так що все це "велика вистава".
Показать ответы
Тарас, Ні, вони пообіцяли показати результати максимум через тиждень. Ви дивились виступ їх представників в Києві? Саме про це вони казали. Тому часу достатньо.
Слава Богу, Буяльський не грає.
Показать ответы
Тарас, яростно +++
Тарас, Зато Шепелев плужит за обоих
Зараз діти побіжать просити Суркіса залишити Хацкевича. Востаннє, якщо пам'ять не зраджує, 0:5 ми летіли Бенфіці на їх полі, де 2 м'ячі нам забив Юран.
Показать ответы
С Юве было в последний сезон в ЛЧ при ВВЛ на Деле Альпи,но и и тогда выглядели лучше.
Коментувати гру немає сенсу, вона відсутня. Але це і не дивно. Одне добре, Буяльського не буде в матчі відповіді. Але то мало чим допоможе. Навіть нинішній "Челсі" на два рівня переважає киян. На жаль.
Показать ответы
Тарас, Не так страшен Буяльский, как Сидорчук.
Поразки "Реалу" це результат невідповідності кваліфікації тренера статусу клубу. Це стосується і "Динамо". Але у нас проблема значно глибша, у нас президент-причина всіх бід "Динамо". Є таке слово карма. Навіть не хочу писати, яким чином брати Суркіси стали власниками клубу.
Показать ответы
Тарасе, ти не розумієш футбольної кухні. Букери вчора знову заробили мільярди євро по всьому світові... А в Динамо гравці не відповідають рівню тренера. Це факт, який доведено сто разів. Будемо чекати коли в нас будуть нові власники.
Десна відверто розчарувала. Давно не бачив такого "Динамо". Ще до першого голу гра подобалася у виконанні киян. Вже щось вимальовується. Проте, кажу, "Зоря" відверто слабо зіграла і декілька раз були серйозні помилки в обороні "Динамо". Дай Боже, щоб надалі команда ще впевненіше виглядала. Всіх з перемогою!
Показать ответы
Тарас, до чого тут Десна? :)
Ничего не найдено.