Сховати коментарі
Всього коментарів 135
Pound, Чому не можемо? Це і є один з елементів боротьби за м'яч. Силова боротьба.
Показати
Vitaliymkua, мяч был уже метрах в 3-4 впереди. Если бы он был в ногах, тогда да, а так - блокировка
Pound, Поштовк плечем в плече. Це не порушення.
Показати
Vitaliymkua, а це нормально, що він біг не до м'яча, а прямо на гравця? Це ж не хокей.
Vitaliymkua, якби він хоч намагався боротись за м‘яч це одне, а коли він цілеспрямовано врізався у Вінкса, то ні про яку гру плечем в плече ми говорити не можемо.
Десь згоден. На другу жовту не тягнуло. Тим паче в АПЛ.
Показати
Vitaliymkua, і чим воно не тягнуло? Очевидний зрив потенційно небезпечної атаки. Інша справа, що не потрібно було у пепшому таймі бігти через все поле на розборки.
Иной, Скоріше на Скрипніка.
Показати
Vitaliymkua, мені Ребров першим спав на думку
Kikotilla, І що ти там такого расистського побачив та почув?
Показати
Vitaliymkua, коли люди імітують звук мавпи під час дотику м'ячі гравцями "Кротаря" то це і є расизм.
Десь згоден, але порушення все ж таки було.
Показати
Vitaliymkua, ну какое нарушение? Обычная толкотня. Там явный просчёт траектории полёта мяча. Или не допрыгнул физически. Вот и вся ошибка. А даже если толкотня, то какой вратарь будет пытаться зафиксировать мяч, как он этого хотел? Отбей его кулаком, и уже немного разрядил бы ситуацию. Какие факты не приводите, но в данном случае это ошибка голкипера на 90%.
Гравцям діскваліфікацію на рік, два.
Показати
Vitaliymkua, тут стаття світить
Makelele, Я гадаю сяде за хуліганку, або виправні роботи будуть.
Показати
Vitaliymkua, ничего ему не будет.
Пеналь був. Пощастило.
Показати
Vitaliymkua, точно такой же удар совершил Роналду несколькими минутами раньше, но судья оценил как штрафной в наши ворота, поэтому он был последователен и не назначил пенальти !