Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 524
Чесно, я не розумію навіщо нам форварда. Сумніваюсь, що ми знайдемо сильнішого форварда за Пономаренка і Гереро.
З сильними командами ми майже не створюємо моменти. Треба сильні вінгери, бокс-ту-бокс. Люди, які можуть створювати моменти для форварда.
Показать
HIM, мабуть вже готують заміну Пономаренку
Artem, що не так в нього у футболі?
Остання статистика:
АЕК - 75 матчів 21 гол
Еркулес - 35 матчів 10 гол
Показать
HIM, а ви забули,як він у нас грав?? і що ця його статистика у другосортних командах...хоча б в якомусь міцному середняку заграв
Буковина, рік тому слова Караваєва:

Захисник «Динамо» Олександр Караваєв прокоментував чутки про можливий перехід до донецького «Шахтаря». Захисник не бачить сенсу навіть обговорювати такий трансфер:

- «Як ви це уявляєте? Як це можна обговорювати? По-перше, хтось зробив вкид про трансфер. Немає сенсу говорити про це. Моя позиція: у мене контракт з «Динамо» триває вже шість років. І зараз я піду в «Шахтар»?
Показать
HIM, ахаха...от нутро і вилізло)
Цей момент я пропустив, визнаю. Ну, значить ще один мораєс.
Все інше залишається: його відхід не катастрофічний, успіхів не бажаю, і проблема менеджемнту з боку клубу залишається, певню мірою ця ситуація є її вираженням та результатом.
Хоч Караваєв і іуда, туда багато питань до Костюка, який не комунікує і відповідно не керує колективом.
Показать
HIM, Коли він став Юдою? Він же вихованець кротів. А якби він перейшов від нас не до кротів, а в інший клуб, а потім до кротів, то не убв би Юдою? Я не захищаю його, мені не приємний його вибір. Але якщо чесно, то він зробив зараз те саме, що і тоді, коли перейшов до нас.
І він не як Мораєс, який брехав у вічі.
Він досить добротний гравець, тому мені шкода, що ми його втратили. Але влосся рвати на собі, це вже занадто. Пішов, то й пішов. Він найманий кваліфікований робітник. Йому запропнували кращйи варіант, він його прийнячв. Дай Бог йому здоров"я, а успіхів у кар"єрі бажати не буду. І ця ситуація висвітлює проблемні моменти з боку нашого клубу. Але що толку про це знову говорити? Якби хотіли і зрробили все вчасно, цієї ситуації не було б.
Тут може навіть більше позитиву - перспектива розвитку через пошук інших гравців.
>Я б хотів все розказати, але це також буде не дуже коректно щодо кожного гравця.

Короче, в команді є ще безпринципні.
Показать
HIM, і безяєчні
якщо коробов каже, що не стидно з ЛНЗ в нічию грати...то що тут казати
AndY, незабаром Суркіс буде першим, як і Біловар.
Показать
HIM, Ахххаа, стопудово:)
Я був проти Сашо, але Костюк виявився ще гірше вибором.
На жаль, але це правда.
Показать
HIM, а можете навести три речі, в чому Костюк гірше Шовковського?
Боюсь, що в кінці вийде ось так:
Лонвейк відмовиться залишатись, ЦЗ скажуть - хто знав, що ждиний варіант отримає травму. Не щастить.
ПЗ - Суркіс скаже, що це злочин не давати практику Коробову.
Вінгер - скажуть, що в нас і так багато вінгерів і Кабаєв відновився.

В результаті на вересневому флажку підпишуть якихось двох ноунеймів, які зіграють кілька матчів і сядуть в запас.

Буду дуже радий помилитись.
Показать
HIM, + кабаєв ще й пофарбував волосся у бфлий олір...це точно допоможе йому)))
Питання в тому, чому в нас є найкращий опорник чемпіонату, Буяльський - який забиває і віддає по 15+ за сезон, Шапаренко, який викликається у збірну, але разом це все не формує сильний центр поля. Навіть в матчах з Кудрівкою і Полтавою.
Показать
HIM, бо поруч з такими гравцями має бути Канте та Гаттузо, які б вигризали для них м'ячі.
Коли Волошин останній раз показував хорошу гру?
Коли Редушко хоч раз показував гру, за яку його варто ставити?

Я не кажу, що Цара - той хто треба. Але без підсилення нам нічого не світить навіть на рівні ЛНЗ і Полісся.
Показать
HIM, у Волошина 22 результативні дії в сезоні, це найкращий показник в команді разом з Буяльським.
Щоб купити гравці який дасть таку статку, потрібно не менше 10млн
Автор: HIM
24 мая 2016 11:43
Хльобас vs Гладкий
Хто повинен грати в ДК ?
Автор: HIM
15 мая 2014 13:00
"Занимательная статистика" Динамо Киев
Сезон Тренер В-Н-П % 2008/09 Сьомін 26-1-3 88%...
Автор: HIM
25 апреля 2014 16:15
Динамо: борьба за какое место?
Неудачи Динамо в этом сезоне еще не закончились. Вслед за шансами на чемпионство уплыла возможность занять второе место. А после очередного тура Динамо сильно рискует оказаться даже за пределами первой тройки...
Автор: HIM
17 апреля 2014 16:34
Чому наступним тренером ДК повинен бути Григорчук?
Просто почитайте його інтерв'ю і вам одразу стане зрозуміло: ________________________________________________ "ПОРОЙ КОМАНДЫ ДАЖЕ НЕ ЗНАЛИ, ЧТО Я НАБЛЮДАЮ ЗА ИХ ТРЕНИРОВКАМИ" - Роман Иосифович, по версии читателей Football.ua вы избраны лучшим тренером 2013 года...
Автор: HIM
17 апреля 2014 10:32
Василий Уткин: "Суркисы ничего не понимают в выборе тренера"
23.12.2010 Они проделали огромную работу по созданию клуба. Выстраивание, то-се, шажок за стежком, академия, стадион, масса прочего. Здесь внешне все выглядит очень даже крепко, а внутренне я не настолько хорошо владею темой, чтобы сомневаться...
Автор: HIM
1 октября 2013 18:16
2010.05.12 Баль и Блохин вывели «Черноморец» в… первую лигу
Ростислав Баклаженко после вылета Черномореца в первую лигу: Не ищите логики, ее может и не быть Сложно предположить, о чем думало руководство «Черноморца», приглашая возглавить команду тандем Баль-Блохин...
Автор: HIM
30 сентября 2013 10:04
2007 рік, Ігор Суркіс: "Уверен, Семин будет работать дольше, чем Блохин"
Згадалось одне інтерв'ю ІМСа перед першим приходом Сьоміна 2007 року. В цей же час Блохін був назначений головним тренером ФК Москва:По слухам, зарплата Семина в "Динамо" будет 1,5 млн евро. Президент...
Автор: HIM
25 сентября 2013 15:10
Рік Блохіна у цитатах і фразах
Вирішив згадати всі фрази Блохіна за рік його тренерства в ДК. Деякі з них встигли стати крилатими:05.11.2012 "ЛЧ в этом году 100% не выиграем. Может, выиграем в следующем"06.11.2012 "Необходимо потерпеть и подождать."20.11.2012 "Многие футболисты не соответствуют уровню "Динамо".....
Автор: HIM
24 сентября 2013 12:40
Ще раз про Блохіна. Чому перемога над Карпатами нічого не значить?
Знаю, що ця тема вже обсмоктана 100500 раз. Але мене дивує, що після перемоги над Карпатами знову вилізли хом'ячки "Алєєкавєрім" на чолі з головним пастором Олшанецьким і почали свою мантру "Вєрім в Блохіна".Після інтерв'ю Сьоміна хом'ячки затянули свою пісню про "алкаш залишив руїну", "Блохін розгрібає завали Сьоміна" і т.д...
Автор: HIM
21 сентября 2013 12:13
Александр Головко: «Ярмоленко — один из немногих людей, который болеет за команду по-капитански»
Экс-защитник киевского «Динамо» Александр Головко высоко оценил уровень игры полузащитника «бело-голубых» Андрея Ярмоленко, а также поделился своим видением его послематчевых высказываний относительно болельщиков.«Ярмоленко очень здорово выглядит...