8 квітня 2023 15:01

Блогер: "Якщо в перемозі над "Львовом" більше заслуга самих львів’ян, то сьогодні вже зусиль динамівців в результаті більше"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився враженнями від другого тайму матчу "Динамо" - "Минай":

⁃ після перерви Минай трішки перебудувався, та спробував дати більший тиск, заважаючи киянам так легко розігрувати м’яч, як це відбувалося у першому таймі; але запал поступово згасав

⁃ в якийсь момент розігрувати низом стало важко і Нещерет почав лупити вперед на Ваната в боротьбу з кремезними дядьками, грала стала дуже і дуже нервовою, Динамо не могло узяти м’яч під контроль
⁃ лише Беніто продовжував грати пасажира метро, наче він артист ТЮГ, загадка чому не був змінений раніше, а чекали більш слушної хвилини (60‘), бо Гармаш був більш слушним для лонгболів Нещерета
⁃ дяка Богові, що Ванат не вимикає «play-off mode», але й відзначаємо чудовий пас Шепелєва, якого хер дочекалися б від Кабаєва у такій ситуації; після другого голу градус дещо вщух
⁃ Минай варто похвалити, що в якийсь момент на початку другого тайму гра з такої, де все зрозуміло, перетворилася на нервову, та десь під кінець вже за 0:2 знову виникла напруга; навіть Минай показав Динамо, де в нього «тонко і рветься»
⁃ вже трішки підза*бався рахувати численні косяки Нещерета Попова та Дячука, Максим взагалі ледь не перетворив все навколо у річища Валідолу на 75‘ хвилині, біда з захисниками, біда - ніхто з наявних ЦЗ не здатен уникати помилок «на рівному місці»
⁃ завершення гри ніяк не відповідає статусу, якого прагнуть гравці Динамо, Минай чинив тиск на ворота, і аж ніяк не навпаки; кияни не виглядали максималістами, яким потрібен третій гол, психологія утримувати «синичку в руках» ще аукнеться
⁃ якщо в перемозі над Львовом більше заслуга самих львів’ян, то тут вже зусиль динамівців в результаті більше, але для покращення усього ігрового ще непахана нива
⁃ ну, і маю скепсис стосовно «тренера з європейськими поглядами», спочатку він має з’явитися не в першій команді Динамо, а в академії та U19, бо для того, щоб «тренер з європейськими поглядами» дав результат - потрібні молоді гравці з «європейськими поглядами», яких наразі не назбирати на повну команду; але ж гроші не мої, а ІМС, тож йому і карти в руки