17 грудня 2022 08:40
1

Колишній півзахисник "Динамо" відзначився голом у матчі чемпіонату Румунії. Його команда лідирує в першості

Колишній півзахисник "Динамо" Тудор Белуце, який на сьогоднішній день виступає за "Фарул", відзначився голом у матчі румунської першості.

23-річний футболіст вийшов у стартовому складі на поєдинок 21-го туру чемпіонату проти "Волунтарі", а вже на 3-й хвилині вивів свою команду вперед.

Однак здобути перемогу гол екс-динамівця "Фарулу" все ж не допоміг. На 86-й хвилині господарі змогли зрівняти рахунок ударом з пенальті, внаслідок чого вирвали нічию - 1:1.

Зазначимо, що після 21-го туру команда Белуце лідирує у чемпіонаті Румунії, маючи в своєму активі 45 очок. Щоправда, у найближчого переслідувача у лиці "Клужа" на 1 заліковий бал менше і матч в запасі.