30 січня 2022 16:25
5

"Динамо" U-19 - збірна Іраку U-19 3:0. Контрольний матч. Впевнена перемога над екзотичним суперником

"Динамо" U-19 - збірна Іраку U-19 3:0

"Динамо": 12. Тугай - 22. Малиш, 14. Дячук, 13. Філатов, 21. Танчак - 18. Мельниченко, 6. Яцик, 11. Царенко, 29. Близниченко, 30. Діалло - 7. Попов

Онлайн

Матч розпочався

4. Неспішно розвивається гра у перші хвилини. Обидві команди тільки придивляються одна до одної і не біжать в атаку стрімголов.

6. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!!! Попов отримав м'яч у штрафному майданчику, але з першої спроби пробити не зміг, однак м'яч знову опинився у нього і Кирило без проблем відправив його до сітки воріт!

8. Перший небезпечний момент біля воріт киян завершився ударом, проте Тугай надійно зіграв, відбивши м'яч.

9. Після подачі кутового динамівці не дають суперникам завдати удару по своїх воротах.

14. Декілька атак провели футболісти збірної Іраку, але надійно грають динамівські захисники, не пропускаючи суперників до своїх воріт.

16. Близниченко прорвався правим флангом і вдарив у дальній кут воріт - м'яч летить повз.

18. Знову рятує ворота Тугай, ногою паруючи удар з меж штрафного.

19. Неточний дальній удар по воротах "Динамо".

24. Діалло намагався пробити з льоту після навісу з флангу, але не зміг нормально влучити по м'ячу.

28. Ще один кутовий біля воріт киян – Тугай кулаками вибиває м'яч.

30. Близниченко з кутового навісив точно на голову Дячуку, але той пробив повз ворота.

34. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ!!! Близниченко знову класно подає кутовий, але цього разу на голову Попову, котрий не залишає голкіперу Іраку жодного шансу!

37. Тугай! Голкіпер "Динамо" виходить із воріт і відбиває удар нападаючого Іраку, який вирвався на ударну позицію.

42. Трохи заспокоїлася гра останні пару хвилин. Динамівці більше контролюють м'яч, але суперники намагаються проводити швидкі контратаки.

43. Тугай без проблем забирає м'яч у руки після удару з-за меж штрафного майданчика.

44. Ще один удар по воротах киян – м'яч летить за лицьову лінію.

Кінець першого тайму

Розпочався другий тайм

У другому таймі "Динамо" грає в такому складі: Ігнатенко - Малиш, Дячук, Філатов, Танчак - Мельниченко, Гаджук, Царенко, Близниченко, Діалло - Попов

49. Попов увірвався до штрафного майданчика і намагався відправити м'яч у центр на партнера, що набігав, але захисники Іраку зіграли надійно і не дали форварду киян здійснити задумане.

52. Неточний удар по воротах "Динамо".

54. Після подачі кутового Дячук завдає удару по воротах - голкіпер на місці.

57. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!! Близниченко на дальній штанзі замкнув простріл Танчака з лівого флангу!

62. Динамівці не без проблем вибивають м'яч зі свого штрафного майданчика після навісу з кутового.

64. Замість Попова на поле виходить Уваров.

64. Царенко увірвався до штрафного майданчика і пробив - голкіпер на місці.

67. Невдало виконали штрафний футболісти збірної Іраку – після навісу м'яч опиняється в руках у Ігнатенка.

68. Неточный удар от Диалло с линии штрафной.

69. Скрипник змінює Мельниченка.

73. Горбач та Балаба змінюють Царенка та Близниченка.

74. Невелике пошкодження отримує Діалло, якому потрібна допомога лікарів.

77. Ігнатенко! Голкіпер "Динамо" двічі рятує свої ворота після удару з кількох метрів!

77. Замість Діалло на поле виходить Кремчанин, а Опанасенко міняє Малиша.

80. Ще один удар по воротах "Динамо", але знову на місці Ігнатенко.

81. Філатова замінив Микита Лєднєв.

85. Динамівці, що освіжили свій склад, впевнено контролюють хід гри, а ось футболістам збірної Іраку поки не вдається надовго забрати м'яч під свій контроль.

87. Горбач намагався пробити в падінні через себе, але удар в нього не вийшов.

Фінальний свисток

Превью

Сьогодні "Динамо" U-19 проведе свій третій спаринг на турецькому зимовому зборі.

Протистояти підопічним Ігоря Костюка буде збірна Іраку U-19.

У двох попередніх контрольних матчах кияни обіграли "Демреспор" (2:1) і зіграли внічию з "Аланьяспором" (2:2).

Транслювати поєдинок буде клубний канал "Динамо" в YouTube і "Динамо ТВ".

"Динамоманія" проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі.