15 січня 2022 18:56
6

"Евертон" програв "Норвічу" у дебютному матчі Миколенка в АПЛ

"Евертон" Віталія Миколенка програв "Норвічу" в матчі 22-го туру АПЛ. Цей поєдинок був дебютним для українського захисника Віталія Миколенка.

Незважаючи на невдалий результат 1-го тайму (0:2), по перерві "іриски" активізувалися і спробували відігратися. На 60-й хвилині матчу Рішарлісон відіграв 1 гол, а Миколенко навіть долучився організації до цього м'яча - його подача призвела до взяття воріт.

Однак цього в підсумку виявилося замало, адже команда нашого співвітчизника більше забити не змогла і все-таки зазнала поразки - 1:2.

Миколенко відіграв увесь матч.

Команда неуправляемая. Не исключаю, что будет Мыкола учить географию Англии по матчам в Чемпионшипе в следующем сезоне.
Видно что с ЧУ. Привоз когда отдал пас игроку Норвича и лишь чудом и усилиями другого защитника не было гола. Вот он наш уровень, топ игрок с Динамо хуже игроков аутсайдера АПЛ
Ivan Zaitsev, да не хуже он. сказалась привычка омно катать привитая лучезарным: у того кенжоры постоянно от чужой штрафной к центру поля пасуют, и дальше воротнику
У Миколенко много паники, как будто он не играл в ЛЧ.
Через годик обратно заберем за лямов 5 :)