26 листопада 2021 09:50
5

В Англії цькують Ярмоленка: видання Football.London познущалося над Андрієм

Вчора Вест Гем Андрія Ярмоленка у Відні спокійно розібрався з місцевим Рапідом (2:0) у межах п'ятого туру групового раунду Ліги Європи та достроково оформив вихід у плей-офф турніру з першого місця у квартеті, пише zbirna.com.

Футболіст збірної України відіграв повний матч, забив свій перший клубний гол у сезоні, та ще й заробив пенальті, який реалізував Марк Нобл. І все це за перші 45 хвилин зустрічі.

Але це не вразило авторитетне видання Football.London, що вліпило Ярмо найгіршу оцінку у команді - п'ятірку і дало просто-таки знущальний до неї коментар: "Забив свій перший гол у сезоні, але у Відні українцю було дуже погано. Занадто часто втрачав м'яч і занадто ледачий. Набагато краще у другому таймі, коли перемістився на фланг".

Да они там матч вообще смотрели??
Если останется Ньюкасл отличный для него вариант.
Матч проходной, конец довольно тяжелого года, впереди еще много матчей без перерыва, сделал в первом тайме счет и должен был доказывать что-то "авторитетному изданию"? Что за бред?
Травмы сильно помешали карьере Ярмолы, но еще более помешала политика Суркиса и неправильный выбор клубов. Не верно, не то, чтобы неправильный, неудачный выбор. Очень бы хотелось, чтобы Андрюха в новом году сделал вдумчивый шаг и нашел клуб и тренера, где смог бы отыграть на своем лучшем уровне тройку лет. И не в Турции или дома.
Вони затрахали вішати всіх собак на нього. Типу там всі божать і тд. Там пів складу дерев'яні.