6 листопада 2021 22:07
10

"Хотів би звернути увагу футбольних знавців на цей момент". Голкіпер "Динамо" про спірний епізод у матчі з "Ворсклою"

Голкіпер "Динамо" Денис Бойко у своєму Instagram прокоментував епізод у матчі з "Ворсклою", в якій захисник полтавців віддав пас назад своєму воротареві, після чого той взяв його в руки.


против ворсклы, счет на табло должен быть 2-0 в пользу дк на 30 минуте, а не вот это вот нытье

если такие моменты вызывают споры, что они могли повлиять на исход матча, то, ребята, вы сильно снизили к себе требования

такие эпизоды вообще не должны обсуждаться, как писк комара, - хлопнул и пошел дальше, дк должно выносить ворсклу вперед ногами, но да, дк ж никому ничего не должно, это дк все должны
Сховати
Hargalaten, але ж не тільки цей епізод, хоча цей якраз найбільш явний. Крім цього мала б бути червона картка на Раміресі. Арбітр чомусь ВАР не пішов дивиться. Але потім зовсім неоднозначний пенальті і тут на тобі ВАР. Таке "зміщене" суддівство, коли рішення в спірних моментах приймаються в одну сторону, досить сильно впливає на хід матчу. Ну і хто там на ВАРі у нас сидів цього разу, давай нагадаю?
Це звісно не відміняє факту, що Динамо виглядало так собі. Ну на те є теж причини.
Блін думав , мужик перший гол розбирає , де помилився , чому не вийшов ...
Ну как бы на Рамиреса была чистая красная,ещё задолго до.
Сховати
Иван, не красная это. Рамирес опустил низко голову, пытаясь сыграть в мяч. Вот если бы он стоял в полный рост - чистая красная.
Не помню как точно звучит формулировка, но есть что-то такое.
По аналогии с естественным и неестественным положением руки
Сховати
Иной, та де там низько, трохи нахилився. Якби арбітр пішов дивиться ВАР, була б червона.
Иной, сто пудовая красная
Що не зрозуміло, суддя продажна тваринка, не хочу ображати тварин!
Да, судейство сегодня было против нас. Ещё бы Забарного удалил (был эпизод, когда можно было вторую жёлтую дать) и вообще получилось бы убийство. Но надо прямо сказать, что если бы Динамо сыграло как надо, то такие эпизоды с судейством нам бы выиграть не помешали. Проблема в том, что у нас реально спад.
Сховати
а когда был подъем в этом сезоне?