19 вересня 2021 21:43

Тухель: "Челсі" показав відмінний футбол у другому таймі і заслужив таку перемогу"

Головний тренер "Челсі" Томас Тухель підбив підсумки матчу 5-го туру АПЛ, в якому його команда розгромила в гостях "Тоттенгем" з рахунком 3:0.

"Я був абсолютно незадоволений першими 45 хвилинами. Було багато індивідуальних дій, які були чудовими від Кепи та Тьягу Сілва, але в цілому нам не вистачало цілеспрямованості, енергії та наполегливості.

У мене склалося враження, що ми хотіли виграти матч за рахунок індивідуальної майстерності, але в подібних матчах велику роль відіграють командні дії. Йдеться про агресію, виграні єдиноборства і поліпшення роботи в команді. Ми чітко проговорили це в перерві між таймами. У другому таймі вже показали хороший футбол і здобули заслужену перемогу. Команда добре відреагувала, тому я задоволений грою в другій половині", - наводить слова Тухеля BBC Sport.