18 вересня 2021 22:37
5

Каспарс ДУБРА: "На таких хвилинах треба ставити верняковий 11-метровий. Тому що ті, хто дивився повтор, сказали, що там таке собі"

Захисник "Олександрії" Каспарс Дубра прокоментував поразку від "Динамо".


- Видалення і бійка в кінці матчу? Пенальті зробив свою справу. Я вважаю, що на таких хвилинах треба ставити верняковий 11-метровий. Тому що ті, хто дивився, сказали, що там таке собі. Нехай розбираються делегати, які стежать за суддівством. Ми робили свою справу, старалися. Прикро програвати такі матчі. Розуміли, що в кінці потрібно було сісти і строго зіграти в обороні, але... А те, що було в кінці - це футбол, емоції. Вболівальникам цікаво. Думаю, що сьогодні всі отримали задоволення. Нам же прикро за результат.


Чи було завдання стримати стартовий натиск "Динамо" і не дати забити? Ми вивчали суперника, розуміли його сильні сторони. Були готові. Іноді нам було важко, але ми витерпіли. В обороні наша команда виглядала гідно. Пенальті залишив неприємний осад. Перепалка з динамівцями в підтрибунному приміщенні після матчу? Звичайно, всі сильно засмучені. Все йшло до нічиєї. Потрібно дивитися повтор. Може, там стовідсотковий пенальті. Не хочу нікого судити. Це буде неправильно з мого боку.


Фото: ФК "Александрiя"

У меня двоякое впечатление от таких пенальти и от офсайдов как с Бенфикой, вроде здесь выиграли, а там ничья. Эти трактовка вне игры наверное нужно пересматривать. Какое явное преимущество даёт игроку зазор 1-2 сантиметра? Вот когда явный офсад, на пол корпуса тогда да. (это моё мнение, может я не прав). А по пенальти, кроме того, что просто за футболку держал он же ещё и в спину толкнул.
Такое себе? А верняковый это какой? Кровь, кишки, кости?)
Пенальти 100%.
Сховати
Ватель, ну вот поставят нам такой с Бенфикой, вы скадите что все правильно судья правильно поставил на 95 минуте? или тут будете писать что Бенфику вытащил судья
Сховати
Prince, к чему это? Сами же подставляетесь под сравнение. Можно сказать, что отменили гол из-за такого себе офсайда, ещё и у игрока, который не завершал. Но офсайд то был? Был. Идентичная ситуация
Prince, пеналь был чистеший, а по поводу Бенфики, то как бы я не радовался тому голу в конце, но то, что его не засчитали это было справедливо.