Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 42
Я собі не уявляю, що мало б статися із грою й результатами команди, щоб Блохін залишився після міжсезоння. Ні 100% очок у матчах, що залишились, ні хороша гра нічого принципово не мали б змінити - суперники не ті. Всі основні екзамени цього року вони вже провалили. ІМХО
Показати
Выход из группы - его приоритет. Выйдет, останется. ИМС готов терпеть, потому что он в свое время снял многих на эмоциях, потом жалел. А вот у большинства болельщиков терпение давно исчерпалось.
Звісно, ризик. Але Ви багато тренерів можете назвати у світі, запрошення яких не ризиковане? Моуріньйо, Гвардіола (та й то не факт)... Ще? Запрошення будь-якого тренера - це ризик. Рівно як і будь-який трансфер.
Показати
100% согласен. Здесь вообще нет гарантий. разве что можно пытаться измерить степень риска, для нас с Вами это возможно, наверное, лишь на глаз. Например, Приглашение Бьелсы - значительно меньший риск, чем приглашение год назад Блохина. А приглашение какого-нибудь опытного успешного немецкого или голландского специалиста - риск меньший, чем приглашение Бьелсы. Но все это вилами по воде. Я лично согласен на любого опытного тренера, на деле доказавшего свое умение строить команду, играющую в современный футбол.
...будут стараться доказать свою состоятельность новому ГТ... ======== В тому й справа, що ІМС дав чіткий месідж: новим ГТ буде іноземець. Отже, хто б не був ВО зі своїх, гравці будуть знати, що він не надовго і нічого йому доводити не будуть. А хороший тренер не погодиться прийняти команду за кілька матчів до закінчення сезону, тим більше, в такій ситуації.
Показати
Имелось в виду, что новый ГТ будет собирать предварительную информацию о игроках.
100%. Він уже прямим текстом каже про зміну курсу й іноземного тренера. Якби вірив у Блохіна, ніколи б такого не сказав. А ставити зараз в.о. - ні до чого не призведе. Динамо вже має багатий досвід. І ніхто, за великим рахунком, зі "смєнщиків" ситуацію не покращував. Ну хіба за винятком Сабо у 2004 р., та й то не надовго.
Показати
Кто решил, что ИО до зимы это плохо? Команда психологически раскрепостится, многие игроки (в том числе не балуемые Блохиным) воспрянут и будут стараться доказать свою состоятельность новому ГТ (кто бы он ни был - 100% будет присматриваться к команде).
Склад: Шовковський, Гусєв, Хачеріді, Драговіч, Макаренко, Велозу, Сидорчук, Беланда, Ярмоленко, Ленс, Мбокані. Рахунок: 2:1.
Показати
Если бы был внимателен, и не забыл, что Хачериди пропускает матч(из-за перебора карточек), угадал бы весь состав.
сумніваюсь, що серйозний тренер погодиться прийняти команду в ТАКОМУ стані посеред сезону... терпіти нам фізкультурника ще до зими...
Показати
ИМС умеет уговаривать..Понятно что перед сборами было бы проще,НО..Боюсь что летние трансферы к этим самым сборам просто забьют на игру и начнут просить о продаже в западную Европу...И контрактами их не удержишь.
Склад: Коваль, Гусєв, Хачеріді, Драговіч, Тремулінас, Вукоєвіч, Аруна, Белянда, Ярмоленко, Ленс, Мбокані. Результат - 1:2.
Показати
П.с. Євгене, а мене зареєстрували? :)
Коментарі по темі:
Делали на поле все, что хотели, и симулировали, и фолы были – все, что хочешь... Фраза, якою можна схарактеризувати гру самих кротів практично в кожному матчі :)
Показати
Я протестую! Не практически в каждом, а в каждом!
В усьому добре знати міру. В конкуренції у футбольній команді - тим більше. Важко уявити, як будуть себе поводити Ідейе, Віда і Велозу (Аруна чи Беланда), коли опиняться в запасі (а щодо більшості названих все до того йде). А є ж іще Гусєв, Дуду, Краньчар, Селін, Безус... А Ви ще хочете туди (в запас ВК ДК) Арнаутовича спровадити :) Все це може дуже негативно вплинути на мікроклімат у команді. Звісно, можна скільки завгодно кидатися штампами на кшталт "сезон довгий", "гратимуть усі", "а якщо (тьху*3) травми, дискваліфікації"... Але все одно ніхто не буде грати в різних турнірах різними складами. Все одно в ключових матчах гратимуть одні й ті ж (+/- 1-2 гравці). Тому запрошення зараз ще одного висококласного гравця, особливо в лінію атаки, пішло б тільки на шкоду. З.І. КАН - це справді проблема. Але до нього ще 1,5 року. Раптом до того часу Кравець в Арсі заграє або хтось із молодих підтягнеться? Не сидіти ж Арнаутовичу 1,5 роки в запасі :)
Показати
трохи не туди... :)
І сьогодні на кількох сайтах була ця новина. ОВБ цілком міг її читати, тому так і відреагував. Не думаю, щоб ІМС викладав ще 8-10 млн. за форварда, якщо є Мбокані й Ідейє. ЦЕ був би вже явний перебір.
Показати
"...Не следует забывать, что сражаться нам предстоит сразу на нескольких фронтах, поэтому два или даже три варианта на каждую позицию - это не проблема, а благо. Кто будет лучше готов перед определенной встречей, тот и сыграет. У Блохина по-другому не бывает." Это, кстати, слова нашего президента (клубного). Так что еще не факт, что отказались от Арнаутовича. Просто ОВБ шифруется. ИМХО. Да и про КАН забывать не стоит.
Автор: Валентин
14 березня 2019 22:31
Трохи оптимізму після Челсі
Зловив себе на думці, що сьогоднішнє Динаме мені дуже нагадує команду 1994-1996 років. Теж дуже молоді й шалено обдаровані. І тоді, й зараз бракує досвіду й сильного тренера. Тоді, правда, влітали посереднім Рапіду й Ксамаксу, зараз уже спроможні проходити команди такого рівня (Олімпіакос)...
Теги: #Динамо
Автор: Валентин
25 листопада 2012 01:24
Чи потрібна Динамо чистка складу цієї зими?
Незважаючи на всю, здавалося б на перший погляд, очевидність позитивної відповіді на це запитання, ризикну відповісти протилежне: НІ! У жодному разі! Перед тим, як обгрунтувати таку парадоксальну відповідь, мушу уточнити поняття: непотрібна саме чистка, звільнитися ж від баласту вже давно було пора...
Теги: #Динамо
Автор: Валентин
25 серпня 2012 16:36
Коваль перейде в Зеніт?
Руководство питерского "Зенита" вышло с предложением на молодого вратаря киевского "Динамо" 19-летнего Максима Коваля, ставшего "первым номером" киевлян в текущем сезоне.По информации Life Sports, сине-бело-голубые намерены подписать предварительный контракт с украинским вратарем уже ближайшей зимой...