Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
Гаразд, тоді таке запитання: якщо Бесєдін приймав щось за рекомендацією/рецептом медслужби, а це виявилося допінгом, то чи можна визнати Бесєдіна винним і, відповідно, дискваліфікувати?
Показать ответы
Africanda-S, игрок вправе не принимать препараты, которыми его пичкают, заставить их пить в обязательном порядке игрока не может никто, потому и ответственности за допинг с игрока никто не снимает, по-моему как-то так
У ЗМІ зовсім перестали згадувати Бесєдіна. Цілком очевидно, що дива не буде, він дійсно погорів і йому світить дискваліфікація. Але вже і відпустка закінчилася, а про розгляд його справи жодної інформації.
Показать ответы
Africanda-S, про Беседина думаю на пару лет можно забыть.
Ось якщо заб'є у 2021 р., тоді й буде 4-те десятиріччя. А 2020 рік - це ще 2010-ті роки. Елементарна математика. Бо наша ера починалась не з нульового року, а одразу з першого. Ось і рахуйте.
Показать ответы
Africanda-S, 2020-ті роки починаються з 2020 року, і це медичний факт. А з 2021 року починається 203-е десятиріччя від Р.Х., якщо комусь хочеться так рахувати :)
Зразу видно грузина: не забув зробити тату з "Борджалі"! Досить патріотично.
Показать ответы
"Борджгалі".
консульт, Селюк явно блефує. Був би контракт - було б офіційне повідомлення, фото і т. ін. Я так розумію, поки що існує джентльменська домовленість про підписання контракту.
Показать ответы
Africanda-S, http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/fk_dinamo_soglasoval_kontrakt_s_benito/
Можливо, тепер будуть шанси в Дуелунна грати за основний склад. Або ж у Андрієвського.
Показать ответы
Africanda-S, Шапаренко будет чаще на замену выходить просто и все
У цьому списку є гравець, прізвище якого ну просто зобов'язує його побити рекорд ветеранства у прем'єр-лізі. Тобто, грати йому ще треба років 10.
Показать ответы
Africanda-S, ну так він ще дитина))
михайло, а яких ви сильних суперників хотіли? З країн великої п'ятірки, на рівні Челсі, Барселони, Мілана, ПСЖ? Так у них у другій половині січня чемпіонати у розпалі, хіба що крім Німеччини. І так вже принципово на тренувальному зборі грати виключно з грандами?
Показать ответы
Africanda-S, ВВЛ наприклад грав з клубами ФРН.
Аж через три тижні після гри у Мальме сигнал про допінг? Та за цей час зіграно ще один тут у групі, проведено жеребкування матчів плей-офф. Чи не занадто пізнє виявлення? А якби Динамо у Мальме виграло, пройшло у групі, то зараз що, все треба було б міняти, і таблицю, і жеребкування?
Показать ответы
тут = тур
Africanda-S, та завжди так. Он Торохтія дискваліфікували через 3,5 роки. Найкраще в світі тестують бійців UFC. Там через місяць зазвичай з'являється інфа.
Africanda-S, если бы выиграли, то никто б результат матча не аннулировал. Из-за одного идиота, который тащит в рот всякую гадость, команду не наказывают. Помню как турки просили дисквалифицировать кротов, когда за них играл Фред под допингом. Но ни к чему это не привело, кроты пошли дальше, Фред получил дискву, а команда никаких санкций. Тут будет то же самое, переживать не за что. Только то, что Беседин даже под допингом в футбол играть не умеет, а какой же он станет после дисквы без допинга?))
kent, а Жерсон не міг потім почистити свою сторінку в соцмережах?
Показать ответы
Africanda-S, такие фотки и видео, если бы они существовали обязательно бы всплыли в многочисленных пабликах, которые мониторят соц сети футболистов
Ничего не найдено.