Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 26
psv, Луческу для того і випустив не готового до гри Артема, щоб убрати з команди. Це звичайна практика розумних тренерів, коли їм приводять без їх відома гравців.
Показать ответы
Ден, тогда его бы выпустили позорится к дублю в первом тайме, а тут его выпустили усиливать игру так как нужно было забивать
«Этот матч, как и все другие игры Favbet Лиги, пройдет при пустых трибунах» -
А як же матчі Колоса, Міная, Зарі? Це не інші ігри Favbet Лиги?
Показать ответы
Ден, к сожалению мы в оранжевой зоне из-за коронавируса... так что боюсь, что еще не скоро попадем на трибуны ((
К тому же эта шобла из УАФ будет все делать до последнего, чтобы матчи с нашим участием как можно дольше игрались без зрителей.
Akela, Що тут добавити?
Зараз Вася все правильно сказав. Це те що ні Франков, ні Шахов ніколи не скажуть.
Показать ответы
Эти "двое из ларца одинаковых с лица" те еще суркисо-лизы.
Ден, но так думают
moderatorRAS, Нові гравці потрібно постійно і кожній команді.
Але купувати їх потрібно лише для тренера, який показує прогрес команди і прогрес тих гравців які є в наявності.
Якщо гравці неякісні і грати не можуть, хай бере з академії молодих і вчить їх грати.
За це тренеру платять гроші. Якщо він цього не може робити - це не тренер і навіщо він потрібен?
Показать ответы
Ден, по Вашей логике никто не тренер, ни Моур, ни Зидан, ни Анчелотти, ни Клопп, есть тренер молодежки, а есть тренер основной команды...тренер основной команды должен показывать результат здесьи сейчас или через сезон максимум если бардак...тренер молодежки должен развывать молодежь...
moderatorRAS, Ви праві, Сан-Маріно не може обіграти Бразилію. А що, у нового тренера Динамо буде завдання обіграти Реал і виграти Лігу Чемпіонів?
В Сан-Маріно молоді гравці можуть прогресувати, і завтра показувати кращій футбол ніж учора.
Тут багато разів я і інші розумні люди приводили приклад ВВЛ, якій не придбавши жодного гравця з команди, яка програма Рапіду і Ксамаксу зробив команду яка обіграла Барселону і Реал.
Вчить історію. Тим паче історію Динамо!
Показать ответы
Ден, Вы лучше учите...потому, что в то время Динамо можна сказать было клубом как тут говорили безоговорочным...то-есть сказали собрать и привезти в команду всех самых сильных пацанов из улиц и других команд - брали и привозили и небыло агентов аля Шаблий и тд...реально брали и искали самых лучших...и из них делали команду, а не как сейчас играют за откаты и клиенты одного агента...а сильнейшие уходят в аренду или в дубль или вечная скамья
Лише молодий, амбітний іноземець (німець, голландець тощо), і кредит довірі, з обов'язковою вимогою, що береться сьогоднішній склад та молоді хлопці з дубля - дозволить клубу викарабкатись з ями.
Всі інші тренери хто каже, що гравці погані і купить мені нових, мають відразу посилатись. Нічого гарно від них не буде.
Головна вимога бери що є, і доказуй який ти тренер!
А потім, якщо гравці і команда прогресує, кажи свої вимоги кого купляти, а кого продавати.
Показать ответы
Ден, из гувна, конфетку не слепишь, пример Маркевич, Луческу, нужны трансферы и определенный уровень игроков, не может сборная Сан-Марино обыграть Бразилию...даже если брать нынешнюю Барсу...руководство заигралось со своимы воспитанниками и сомнительнымы трансферами в стиле "мы нашли новую звезду" и теперь пожынают плоды...общий уровень игроков упал катастрофически как при Реброве (2 сезон) после супер-трансферов Блохина
Ден,
— Мы должны усилить состав на следующий сезон и ищем качественных игроков. Когда сезон завершится, думаю, мы поговорим с клубом, чтобы найти и принять правильные решения. Думаю, руководство клуба поддержит меня и команду. У нас одинаковое представление насчет того, что мы должны совершенствоваться, — сказал Анчелотти. - главные тренеры не враги себе...если они видят, что из игрока больше не выжмешь, значит так и есть
Полиметилметакрилат, Шановний, якщо у Вас гарна пам'ять то Ви маєте пам'ятати яку команду прийняв Михайличенко головним тренером і після кого. Та команда вміла грати у футбол.
Мабуть також, доречно згадати серед досягнень - програш нульовій збірній Греції, показавши архі трусливий футбол у 2009 році.
Ну і десять років відпустки на місці спорт директора безслідно не проходять. Футбол то розвивається постійно, і тренувати зараз як в 2002 році вже не вдається.
Якось так.
Показать ответы
Тоді Хацкевич залишив Михайличенку розбалансовану і погану команду.
І навпаки: дуже сильну команду Блохін залишив Реброву. Чи не Реброву, а Ріанчо - я вже плутаюсь у подібній конспірології.
Бачу, що враховуючи не дуже гарний сезон Динамо, зараз вже пішов тренд не тільки звинувачувати у всьому Михайличенка сьогодні, але й применшувати його досягнення у минулому. Вибачте, але це - звичайнісіньке невігластво.
"Ребята наши" грать так, як їх натренували на зборах і під час підготовки до матчу, а також розповіли на тактичних заняттях.
І Шахов це прекрасно знає, як ніхто інший. Лише сказати не може, а говорити щось потрібно ...
Показать ответы
Потому что перед этим весь сезон пели мантру "СвоиСПЕЦиалиСТЫ", на пару с Франковым. Теперь понимают что наплужили и набалаболили, но признать свою вину не могут. А их вина в этом результате тоже есть. Сколько они Суркису вылизывали? Весь сезон!
На Євро 2012 збірна забила дві м'ячі.
Вгадайте - хто з учасників історії забивав на Євро 2012?
Показать ответы
Ден, Да, да оба мяча в одном матче.
Кстати в том матче все трое играли!
У цій цікавій історії беруть участь три футболісти.
Вгадайте - хто з них є володарем "золотого м'яча"?
На Євро 2012 збірна забила дві м'ячі.
Вгадайте - хто з учасників історії забивав на Євро 2012?
Показать ответы
Ден, Да, да оба мяча в одном матче.
Кстати в том матче все трое играли!
Ничего не найдено.