Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 1029
ProtivBreven, та нє, не на своєму фланзі він грає
Показать
Буковина, да не материт Луческу Каравая знатно, все ховайся
це просто капєц!
Показать
Якщо по українські, то капець, з м'яким знаком в кінці
Якщо за 5 хвилин з наших вилучать, то виграємо в перевагою в два м"ячі
Показать
Почав писати речення ще до порушення Шепелєва, і ось...
Зате "Газпром" ні в чому не обвинувачують ((
Показать
Буковина, это не совсем так. против газпрома введены секторальные санкции некоторыми государственнами.
Лимонович, проблема в тому, що в тій культурі це слово вживалось для вираження переваги однієї раси над іншою. Це все одно, як іноді кажуть в подібних випадках: "чорнож...й". В їх сприйнятті ніякої різниці. І на Заході та в Штатах вже давно прийнято, що подібне слово не вживається в таких випадках.
Показать
Буковина, Слова "Black" або "Blacks" вживаються в США на офіційному рівні, так само як і African American. Ось, наприклад, сторінка бюро перепису населення США: https://www.census.gov/quickfac ts/fact/table/US/PST045219
Багато чорних людей не окреслюють себе як афроамериканці, тому що з африканцями їх єднає здебільшого тільки колір шкіри, Африка для них це місце звідки їх пращурів привезли до США понад 200 років тому. Відслідкувати коріння практично неможливо, хіба що зробити генетичний тест і дізнатися з якого ти регіону Африки.
Буковина, как сказал один негр, а как было идентифицировать его? назвал черным, потому что он, сцуко, реально черный
Я помилився, коли писав, думав за слово "негр".
Бущан міг би тягнути
Показать
Буковина, шарфик мешает повернуть голову и среагировать
просто не встиг
Показать
Буковина, второй раз, ка бы это не было его фундаментальной проблемой, как и у Бущана.
Буковина, просто мало еще опыта
Gry, було б добре, і саме з огляду на те, що ГТ - Луческу, це було б логічно. Але навряд чи повернеться. Навіть Дєнісов каже, що мова йде про обмежене замовлення
Показать
Буковина, это будет формат в виде услуги + откат на трансфере
Евгений, "свободная страна" - подразумевается и свобода высказывать мнение, в том числе и Йовичевича.
И почему он не может это говорить? Может. Вот твое отношение к этому, другой вопрос.
Показать
Буковина, для таких, как Тунец, свобода на нем начинается, на нем же заканчивается.
Мені сподобалось, як грали, терпіли, де треба, грали впевнено, що в атаці, що в обороні, Громов молодець, та вся команда.
Показать
Буковина, один из эпизодов с участием Громова это был вообще высший пилотаж! Но увы, как и большинство наших "звёзд", такие эпизоды у Громова встречаются крайне редко.
Ничего не найдено.