7 серпня 2026 09:20

Володимир ЗВЄРОВ: "Я здивований тим, як Сич знайшов себе в "Динамо" на рівні сильних суперників"

Журналіст Володимир Звєров поділився своєю думкою про гру "Динамо" з "Карабахом"


- Кияни билися для нього, щоб здобути результат. Склад команди Костюка був таким, щоб часто грати проти м'яча та багато в чому заважати супернику. Те, що "Динамо" не пропустило від такого суперника як "Карабах" - це досягнення.

Не хочу брати до уваги "Університатi". Це не була та команда, яка має проходити "Динамо". "Карабах" - швидша команда, ніж ПАОК, де виділявся один футболіст і завдяки якому греки перемогли.

У киян пара центральних захисників Кендзьора-Михавко, посилена оборонною трійкою півзахисту – це той план А, який має право на життя проти слабших команд. У центрі поля орали Рубчинський, Бражко та Лонвейк.

Дуже не хочеться заносити позитивні моменти "Динамо" до "Червоної книги", але сьогодні якраз такий випадок, коли можна поговорити про хороше. Із хорошого – це як Сич інтегрувався у гру киян. Я здивований, як він впевнено знайшов себе на рівні сильних суперників. Тут головне, щоб його не мучили травми та коліна.