23 вересня 2025 16:47
1

Польща поверне громадян навіть з-за кордону в разі початку війни — ухилення від мобілізації каратиметься законом, зокрема тюрмою від 3-х років

Фото - https://depositphotos.com/ua/


У Польщі планують суворі заходи на випадок нападу на країну.


Польща поверне громадян навіть з-за кордону в разі початку війни — ухилення від мобілізації рахуватиметься злочином та суворо каратиметься законом, зокрема тюрмою від 3-х років.


Проте, і без бойових дій польські військові мають намір викликати 235 000 осіб до військових комісій на початку наступного року. Залучатимуть не тільки молодих чоловіків, а й жінок з професіями важливими для війська, а також чоловіків старше 50-ти років.

Таким жорстким рішенням передували, зокрема, збільшення військових витрат, нарощення чисельності армії та власне, Росія, як основна загроза.

Це до шашликів, чи після? Чи шашликів взагалі не буде?