17 лютого 2025 14:27
2

Джерело: Гравці клубу Прем'єр-ліги не отримали половину зарплатнi

Футболісти клубу Української Прем'єр-ліги зіткнулися з фінансовими труднощами – гравці ФК «Інгулець» отримали за останній місяць лише 50% заробітної плати.


Повідомляється, що президент команди Олександр Поворознюк виявився незадоволеним результатами на футбольному полі і ухвалив рішення фінансово покарати клуб за це. Решту суми гравці отримають навесні, якщо зможуть поліпшити становище в турнірній таблиці.


«Інгулець» набрав дев'ять балів і посідає останнє (16-те) місце в УПЛ. У наступному офіційному матчі клуб зіграє проти житомирського «Полісся». Поєдинок 18-го туру відбудеться 22 лютого, початок зустрічі – о 15:30 за київським часом.

А цьому жирному бидлану відомо взагалі про таке слово як "контракт" і що, як правило, в контракті чітко прописується з/п, яку клуба ЗАБОВ'ЯЗАНИЙ виплачувати? і що будь яка спортивна судова інстанція (якщо це правда) дуже швидко винесе рішення на користь гравців?

Проте, якщо гравці самі погодились на такі умови і їх агенти прописали це в контракті, то вони еталонні довб...
Сховати
Владислав, Ніби як у гравців Інгульця згідно контракту у всіх мінімалки, все інше "бонуси" і сподівання на чисту совість Хряка:)