23 травня 2024 20:02

Збірна України U-17 програла другий матч на Євро-2024: команда Мороза майже втратила шанси на вихід в плей-оф

Після фіаско у першому турі у поєдинку з сербами (0:1) українцям була потрібна перемога, щоб сподіватися на вихід у плей-оф Євро-2024.

На початку гри активніше діяли суперники збірної України U-17. На 12-й хвилині їхні старання принесли практичний результат. Українці порушили правила у власному карному майданчику, що призвело до пенальті. Яке реалізував Моудрій.

У другому таймі перевагу чехів закріпив Пенкса, удар якого зробив рахунок у поєдинку 2:0 на користь власної збірної. А під кінець зустрічі він же довів рахунок до розгромного.

Гол престижу українці все ж забили. Результативним ударом з пенальті відзначився захисник Металіста Дігтяр.