19 квітня 2024 00:50

Трубіну не вдалося повторити подвиг Луніна. "Бенфіка" поступилася "Марселю" в серії пенальті та вилетіла з Ліги Європи

У другому поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи французький Марсель приймав лісабонську Бенфіку. Команда українського воротаря Анатолія Трубіна програла у серії пенальті.

У четвер, 18 квітня, лісабонська Бенфіка приймала Марсель у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи. Нагадаємо, що перша зустріч цих команд завершилася перемогою португальського колективу (2:1).

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі команди та провів на полі всі 90 хвилин, здійснивши чотири сейви.

Перший тайм пройшов без забитих голів, статистична перевага на боці Марселя.

У другій половині зустрічі французький клуб все-таки зумів «розмочити ворота» Трубіна. Гол на свій рахунок після удару головою записав Фаріс Мумбанья. Гра перейшла в овертайми, де обидві команди не зуміли відзначитися.

Таким чином Марсель та Бенфіка вирішили долю путівки до півфіналу Ліги Європи у серії пенальті. Переможцем післяматчевих 11-метрових ударів став французький колектив, який не схибив жодного разу.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Фелікса Цваєра зафіксував перемогу Марселя над Бенфікою.