31 березня 2024 19:35
14

"Ворскла" – "Динамо" 1:5. Гольова феєрія після двогодинної "тривожної" перерви та результативне повернення Ярмоленка

"Ворскла" - "Динамо" 1:5

"Ворскла": 7. Ісенко - 92. Сіссоко, 9. Корнієнко, 50. Кане, 30. Нестеренко, 29. Бацула, 95. Феліпе, 18. Павлюк, 11. Степанюк, 27. Крупський, 77. Толі

Запасні: 61. Домолега, 74. Сантана, 22. Ковталюк, 38. Челядін, 24. Глущенко, 26. Прус, 21. Вокррі, 5. Рамірес, 96. Єрмолов

"Динамо": 1. Бущан – 24. Тимчик, 4. Попов, 34. Сирота, 44. Дубінчак – 6. Бражко, 10. Шапаренко, 18. Андрієвський, 22. Кабаєв, 9. Волошин – 11. Ванат
Запасні: 35. Нещерет, 51. Моргун, 2. Вівчаренко, 7. Ярмоленко, 20. Караваєв, 25. Дячук, 30. Діалло, 40. Біловар, 77. Беніто, 99. Пономаренко

"Ворскла" - "Динамо" ON-LINE

Прев'ю

Сьогодні у 22-му турі Прем'єр-ліги "Динамо" зіграє з "Ворсклою" у Полтаві.

До цього поєдинку кияни підходять, будучи на 4-му місці у турнірній таблиці та маючи у своєму активі 38 очок. При цьому "біло-сині" провели лише 18 матчів.

Полтавці набрали 29 пунктів і перебувають на 7-му рядку. У першому колі чемпіонату "Динамо" у домашньому матчі обіграло "Ворсклу" з рахунком 2:0. Голами відзначилися Волошин та Беніто.

Через дискваліфікацію сьогоднішню гру пропустили хавбек динамівців Володимир Шепелєв. У суперника киян із цієї ж причини забанені три гравці - Сергій Мякушко, Ігор Пердута та Данило Хрипчук.

Зазначимо, що після травми поновився Андрій Ярмоленко. Під час паузи на матчі збірних досвідчений вінгер взяв участь у спарингу з аматорським "Денгоффом" та забив два м'ячі. Як і раніше, в лазареті знаходиться Віталій Буяльський.

Орієнтовний склад "Динамо":

Бущан – Тимчик, Попов, Михавко, Дубінчак – Бражко, Андрієвський, Шапаренко, Волошин, Кабаєв – Ванат

Головним арбітром зустрічі призначено Олександра Шандора.

Дивитися трансляцію матчу можна на каналі УПЛ ТВ - він доступний у більшості операторів і на більшості ОТТ-платформ (Київстар ТВ, Vodafone TV, Setanta Sports, YouTv, VOLIA, sweet.tv тощо). "Динамоманія" проведе текстову онлайн -Трансляцію.

Як завжди, коли все ок то мало приємних слів, а тільки невдача то всі аж кишать коментами... Молдці Динамо! З перемогою!
З перемогою !
Ванат зобов'язаний був забивати, але за хвилину забив Бражко. А після 3-0, питання зняті.
трансляція буде?
смит, так ,на каналі UPL 2
А,похоже уже Коваливку показывать будут!
UPL 2 показує зараз
не зрозуміло, як буде - відмінять тривогу, десять хвилин зіграють, і що? знову перерва ?
смит, вже таке було, декілька разів зупиняли
Лука, тільки бачив на каналі, від організаторів зустрічі, після відбою, десять хвилин розминка, продовження гри, а замість перерви - зміна воріт, та продовження гри, через пару хвилин