14 березня 2024 21:50

Ліга Європи. "Мілан" впевнено переміг "Славію", "Вест Хем" пройшов "Фрайбург", "Марсель" вибив "Вільярреал"

Відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, в яких з'ясувались перші учасники чвертьфіналів. Читайте огляд поєдинків на "Футбол 24".

Ліга Європи 2023/24, 1/8 фіналу, матчі-відповіді

Вест Хем – Фрайбург – 3:0 (перший матч – 0:1)

Голи: Пакета, 9, Боуен, 32, Крессвелл, 52, Кудус, 77, 85

Вільяреал – Марсель – 3:1 (перший матч – 0:4)

Голи: Капу, 32, Сьорлот, 54, Москера, 88

Славія – Мілан – 1:3 (перший матч – 2:4)

Голи: Юрашек, 85 – Пулішіч, 33, Лофтус-Чік, 36, Леау, 45+6

Вилучення: Голеш, 20 (Славія)

Вест Хем після поразки в першому поєдинку розбив Фрайбург на шляху до 1/4 фіналу Ліги Європи. Пакета вже на 9-й хвилині відкрив рахунок у грі, а Боуен вивів "молотків" вперед у протистоянні ще до перерви. Крессвелл закріпив успіх на старті другої половини, а Кудус оформив дубль після цього – один із голів ганець забив у стилі Мессі, пробігши зі своєї половини.

Марсель ще в першій грі оформив надкомфортну перевагу в протистоянні з Вільяреалом, перетворивши другу гру на формальність. "Жовта субмарина" скористалась цим та перемогла з рахунком 3:0 (забивали Капу, Сьорлот та Москера), але навіть цього було замало.

Мілан у більшості переграв Славію. Ключовий епізод стався на 20-й хвилині: Голеш влетів у Меньяна, за що отримав пряму червону. Голкіпер "россонері" не зміг після цього продовжити гру, а італійці за це покарали суперника – Пулішіч, Лофтус-Чік та Леау оформили розгромну перемогу ще до перерви. Юрашек під кінець зустрічі забив гол престижу.