10 березня 2024 19:30

"Лехія" з трьома українцями виграла та вийшла в лідери першої ліги Польщі: важливим голом відзначився Желізко

Сьогодні, десятого березня, в рамках 23-го туру першої ліги Польщі гданьська Лехія зустрічалася на виїзді з командою Подбескідзе.

В основному складі Лехії на поле вийшли одразу три українці, а саме – воротар Богдан Сарнавський, а також півзахисники Іван Желізко і Максим Хлань.

Желізку судилося у другому таймі на 52 хвилині відзначитися голом, що допомогло Лехії здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

Після цього поєдинку Лехія має 44 очки. Стільки ж балів і у Арки. Таким чином, ці команди ділять першу та другу позиції в першій лізі Польщі.

Наступний матч команда українців зіграє проти Заглембє, яке очолює екснаставник київського Динамо Олександр Хацкевич. Ця зустріч відбудеться 15 березня.