27 лютого 2024 00:04

"Брентфорд" на виїзді програв "Вест Хему". Ярмолюк не отримав ігрового часу у третьому матчі поспіль

Брентфорд на виїзді поступився Вест Хему у матчі 26-го туру Англійської Прем'єр-ліги - 2:4.

На 7-й хвилині зустрічі Молотобійці забили два м'ячі: дубль зробив Джеррод Боуен. Бджоли швидко скоротили відставання зусиллями Нілу Мопе.

Після перерви Боуен та Емерсон довели рахунок до розгромного. Брентфорд відповів голом Йоана Віссі наприкінці поєдинку.

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк залишився на лаві запасних. 19-річний хавбек не отримав ігрового часу у третьому поєдинку поспіль.

Брентфорд програв 5 із 6 останніх матчів. Бджоли з 25 очками займають 16-е місце у АПЛ.

Вест Хем перервав восьмиматчеву безвиграшну серію у всіх турнірах. Молотобійці набрали 39 очок та піднялися на восьму позицію.

У наступному турі 2 березня Брентфорд прийматиме Челсі, а Вест Хем на виїзді зіграє з Евертоном.