22 лютого 2024 09:49

Хаві – про 1:1 з "Наполі": "Ми домінували 75 хвилин. Прикро, тому що заслужили на перемогу"

Головний тренер «Барселони» Хаві прокоментував нічию з «Наполі» (1:1) у першій зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Ми добре оборонялися, наша ігрова модель спрацювала дуже якісно. Ми домінували протягом 75 хвилин, але подивіться, це був їхній єдиний удар у площину. Це Ліга чемпіонів.

Я думаю, що ми створили багато моментів, як у позиційній грі, так і у високому пресингу, підбиранні м'ячів. Прикро, тому що ми заслужили перемогу. Нам не вистачало контролю над м'ячем після 1:0.

Дивлячись на гру, це не дуже хороший результат. Сьогодні ми повинні були виграти. Треба було «приспати» гру, заспокоїти», – сказав Хаві.

Матч-відповідь відбудеться в Іспанії 12 березня.