21 лютого 2024 22:20

Кендзьора забив гол і реалізував пенальті у півфіналі Кубка Греції, але вилетів від команди екс-динамівця Вербича

"Панатінаїкос" та ПАОК зіграли матч-відповідь півфіналу Кубка Греції. Перший поєдинок між цими командами завершився перемогою "зелено-білих" з рахунком 1:0.

Варто відзначити, що в складі гостей вийшов у старті та відіграв увесь матч орендований у "Динамо" захисник Томан Кендзьора. У той же час колишній динамівець Беньямін Вербич, який є гравцем команди-господарки, до заявки на гру не потрапив.

У другому матчі підопічні Развана Луческу змогли відігратися у протистоянні й завдяки голу Живковича на 72-й хвилині перевели гру в екстратайм. Вже у додатковий час вищезгаданий Кендзьора забив гол і ПАОК навіть зробив рахунок 0:2, але на 120+9-й хвилині Лімніос забив за "Панатінаїкос" - гра перейшла в серію пенальті.

У серії післяматчевих 11-метрових Кендзьора також забив, реалізувавши 3-й удар своєї команди. Втім, у підсумку ПАОК програв за пенальті 5:6 і вилетів, а "Панатінаїкос" Вербича зіграє у фіналі.