17 лютого 2024 18:11

Втрачена перемога після виходу Малиновського. Руслан і "Дженоа" вдруге поспіль відібрали очки у чемпіонів Італії

Дженоа в гостях провела матч Серії А проти Наполі. Руслан Малиновський вийшов лише на заміну, а його команда втратила перемогу над діючим чемпіоном Італії.

У суботу, 17 лютого, Дженоа на виїзді зіграла проти Наполі у матчі 25-го туру Серії А. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1.

Український півзахисник Руслан Малиновський не вийшов у стартовому складі, однак з’явився на полі на 75-й хвилині, замінивши Жуніора Мессіаса.

Перший гол у матчі був забитий на початку другого тайму, коли Мортен Френдруп пробив Алекса Мерета.

А вже в самому кінці зустрічі Каріл Нгонг зрівняв рахунок після асисту Джованні Ді Лоренцо.