25 січня 2024 19:09

"Дніпро-1" програв "Штурму" на зборі у Туреччині

Дніпро-1 програв австрійському Штурму в першому контрольному матчі на тренувальному зборі в Туреччині – 1:2.

Головний тренер дніпрян Юрій Максимов випустив два різні склади у кожному таймі. У першій половині гостріше атакували австрійці, які зуміли забити двічі.

Після перерви Дніпро-1 змінив ігрову схему, перейшовши на гру в три центральні захисники і два форварди. Підопічні Максимова зуміли відіграти один м’яч, відзначився Даніель Ківінда. Проте вирвати нічию дніпряни не змогли.

Нагадаємо, на тренувальному зборі у Туреччині Дніпро-1 запланував сім контрольних поєдинків. Наступний спаринг команда Максимова проведе 30 січня проти болгарського Черно Море.

Дніпро-1 осінню частину чемпіонату України завершив на другому місці, поступаючись лідеру Кривбасу лише за додатковими показниками. Сезон поновиться для підопічних Юрія Максимова матчем з Минаєм (базова дата – 24 лютого).