21 січня 2024 09:13

Майк Меньян – про расистські образи з боку фанатів "Удінезе": "Проти них мають застосувати жорсткі санкції, тому що розмовляти вже марно"

Воротар «Мілана» Майк Меньян розповів, чому на 33-й хвилині виїзного матчу проти «Удінезе» (3:2) вирішив покинути поле.

«Я пішов за м'ячем і почув, як мене обізвали «мавпою», але нічого не сказав. Потім це трапилося знову, і я попросив лаву запасних про допомогу, а потім сказав, що так у футбол грати не можна. Таке трапляється зі мною не вперше. Про ці речі треба говорити.

Вболівальник приходить на стадіон, щоб повболівати, можливо, посвистіти, але таких речей у футболі бути не повинно.

Чи хотів би я зустрітися з тими, хто це зробив? Зараз я не хочу ні з ким зустрічатися та говорити. Проти них мають застосувати жорсткі санкції, тому що розмовляти вже марно. Вони мають сидіти вдома і більше не приходити на стадіон.

Футбол прекрасний тим, що ви приходите на стадіон зі своїми сім'ями, щоб отримати задоволення», — сказав Меньян.

Нагадаємо, разом із Меньяном покинули поле і його партнери по команді, через 5 хвилин гру було поновлено.

«Россонері» по ходу матчу програвали з рахунком 1:2, але змогли його зрівняти на 83-й хвилині, а потім забити переможний гол на 93-й зусиллями Луки Йовича та Ноа Окафора.