21 листопада 2023 08:56

В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: "Небагато збірних можуть похвалитися тим, що по ударах у площину ворiт перебили Італію"

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло у своєму Facebook прокоментував гру збірної України у матчі проти Італії.

"Результат нас не влаштовує. Але… Нам нічого соромиться. Гра пробігала в рівній боротьбі. Перший тайм був за Італією. Для нас у першому таймі були критичні моменти між 27-37 хвилинами. Не завжди виходив організований білдап. Італійці вміло пресингували у першому таймі Та й на підбираннях біля наших воріт у першому таймі удача була на боці Італії.

Треба похвалити Реброва та всіх хлопців. В окопах хлопці не сиділи. Моменти були й у нас. Другий тайм був за нами. Деякі збірні можуть похвалитися тим, що за ударами у площину ворiт перебили Італію. Дуже шкода, треба визнати правду... Україну судді обікрали. Був 100% пенальті на Мудрику на додаток час.