24 вересня 2023 20:20
2

"Динамо" закликало підписати петицію за присвоєння звання Героя України посмертно брату Тимчика

Війна забирає життя українських хлопців, які зі зброєю в руках встали на захист Батьківщини від жорстоких загарбників.


Горе прийшло й у динамівську родину – загинув брат захисника нашої команди Олександра Тимчика, Юрій Дятлюк, старший сапер інженерно-саперного взводу аеромобільного батальйону військової частини А0281. Далі пряма мова дружини загиблого – Ольги.


«Свій військовий шлях розпочав у складі 95 ОДШБР, вже під час підготовки проявив наполегливість, вміння швидко вчитись та опановувати нові військові спеціальності, не маючи жодного попереднього військового досвіду.


Подія, що відбулася 14 липня 2022 року у м.Вінниця, а саме ракетний обстріл,під час якого постраждали я, як дружина та його мати, де ми опинились на межі життя та смерті, надала ще більше мотивації та прагнення звільнити Батьківщину від загарбників.


У листопаді він був направлений на схід, а саме в н.п. Мар'їнка, Донецької області для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.


За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов'язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. Намагався підтримувати високий моральний дух у підрозділі, вникав у турботи оточуючих. З розумінням ставився до питань, що виникали та враховував їх. На критику та зауваження реагував адекватно, робив правильні висновки, був здатний критично оцінювати свою діяльність, стійко переносив інтенсивні навантаження.


У мого чоловіка було бачення, що поки він знаходиться на позиціях, боронить Батьківщину, то він спокійний, що в його рідному місті не буде окупації, гноблення та безправ'я. Він був мужнім і відважним воїном, який завжди ставив інтереси своєї Батьківщини вище особистих. Побратими сміливо ішли в бій, знаючи, що він поруч і не зрадить на полі бою.


Вже не зустрінуться з батьком двоє неповнолітніх дітей, син віком 11 років та донька 4 роки.


3 серпня 2023 року, під час виконання бойового завдання, мужньо виконувавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, загинув, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу н.п. Мар'їнка Донецької області.


Та, думаю, відходивши в інше життя, Дятлюк Юрій, міг би сказати «Слава Україні», бо за для цієї слави він загинув.


За для нашого славного життя в Славній Країні Героїв.


Моєму чоловіку назавжди залишиться 34, та задля пам'яті та майбутнього моїх дітей, прошу розглянути дану петицію та присвоїти звання Героя України (посмертно) погодити відповідне Подання, та видати Указ про присвоєння звання Герой України».


Залишити свій голос задля того, аби Юрію Дятлюку було присвоєно звання Героя України (посмертно), можна за цим посиланням.

Що за маячня з петиціями?В державі чітко повинні бути прописані норми за які надається звання Героя чи нагородження тим чи іншим орденом.Крапка!Петиції до нагородження немають ніякого відношення.Наприклад,підбив танк,чи збив літак,отримай орден який положено,проявив винятковий героїзм,отримай Героя.
Сховати
Мисливець, поки що без петицій отримує нагороди лише квартал